Příspěvky uživatele - 98.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čarověník olše, 20.5.2009
Měl jsem původně jiné číslo 204.1.
Rododendron - jaká choroba?, 20.5.2009 Obsahuje fotku
Prosím, může mi někdo poradit, co je to za chorobu na obrázcích níže? To okousané bude pravděpodobně lalokonosec, o tom jsem si již informace pozjišťovala. Objednala jsem dravé hlístice proti larvám, ovšem brouka se nám zatím nepodařilo... celý příspěvek >
Nepravidelný trávník, 20.5.2009
Klasika: provést vertikutaci, aerofikaci + pískování a pohnojit kvalitném hnojivem, ale ne žádné komerční z hobbymarketu.
Odrůda Burlat - máte zkušenosti?, 20.5.2009
Mám ranou třešeň(možná Rychlice),právě dozrává.V širém okolí žádná taková není.Nápad s plechovou vrtulí se mi zamlouvá, asi ho využiji.Zkusím dálkově zapínat velký hospodský ventilátor.Jinak v bezradnosti třešeň (pro vnuky) je na nic a skončím s... celý příspěvek >
Přezimování karasů v jezírku, 20.5.2009
Zdravím. 3000l by stačit mohlo. Přes zimu se o karasi v podstatě nemusíte starat vůbec. Když klesne teplota vody tuším pod 8°C tak upadají do stavu té "hybernace" a potravu přestávají přijímat. Karasi společně ještě třeba s líny dokáží... celý příspěvek >
Tuli-tuli-tulipánek, 20.5.2009
Moc děkuji za odpovědi-koukám, že jste se tady nějak....Líbí se mi to se školáky, takto si to zapamatuji, ale ještě někdo psal výše, že je tam mohu nechat a aby to nehyzdilo záhon jen ušmiknout všechny listy-dobře tedy koncem června ušmiknu jen listy... celý příspěvek >
Čarověník olše, 20.5.2009
Našel jsem nové dva čarověníky smrku dostiveliké skusím získat příští rok rouby psal jsem již o borovicích a jednom smrku ty už vesele rostou letos jsem zase nějaké narouboval.
Mrkev - nevzešla, 20.5.2009
Dobrý den, prosím o radu. Vysela jsem letos mrkev a ona nevzešla. Zkusila jsem to dvakrát (jednou v březnu a poduhé na začátku května) a pokaždé se stejným výsledkem, respektive s žádným výsledkem :(Co může být špatně? Půdu mám na zahrádce docela... celý příspěvek >
Nepravidelný trávník, 20.5.2009
Hnojite ho? vypada to ze nie.
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
Rušíme septiky, máme snahu ozdravovat i povrchové vody, aby řeky a krajina vůbec už tolik netrpěla lidskými zásahy.Nápad využít studnu jako rezervoár je cestou zpět.Nikdo totiž nezaručí, že povrchová voda nezačne časem do spodních vod prosakovat.A... celý příspěvek >
Řízky z vinné révy, 20.5.2009
Je to možné na internetu jsem to našel jen nevím už kde.
Předělání studny na rezervoár dešťové vody, 20.5.2009
Kocourkova?Jeden takový bláznivý nápad dokáže devastovat a poškodit zdraví těm, co jsou na studniční vodě nevyhnutelně závislí.Povrchové vody nemají ve spodních vodách co dělat. A jestli tomu tak někde je, potěš okolní uživatele spodních vod Pán... celý příspěvek >
Řez kaliny, 20.5.2009
Viburnum opulus roseum - prosím o radu kdy a jak se tento keř řeže aby bohatě kvetl. Nebo není řez nutný? Děkuji za každé Vaše příspěvky.
Slunečnice v květináči, 20.5.2009
Dobrý den, dostala jsem slunečnici v květináči - na vrcholu je velký květ po stranách rostou menší. Nevím jestli mám ten vrcholový odříznout (už odkvétá) nebo ho nechat. Rostlina je moc hezká a nerada bych ji zahubila.
Netradiční metoda řezu, 20.5.2009
O Pillar systemu jsem se dozvěděl v 70tém roce ve slovenské knize o stromech především jabloní a hrušní.V Horní Bělé pořádali školení i ukásku přímo v sadě na zákrscích místního svazu.Vydali také publikaci jak pěstovat běžné obrůdy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika