Příspěvky uživatele - 209.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr sekačky, zastavení nože, sekání podél plotu, pojezd, 27.3.2010
Podívejte se zde.
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 26.3.2010
Kde jsem prosím napsal že seču štěrk, případně že do zástěry buší celou dobu proud šutrů? Obrubníky též žádné nemám. Pouze jsem přetlumočil odůvodnění zamítnutí reklamací (to ovšem neznamená že uvedené doměnky prodejce jsou pravdivé). Já žádný štěrk... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 26.3.2010
 Můžete mi upřesnit, čím jsem mašinu rasoval na doraz? Fotografie jasně ukazuje, že jsem běžnou činnost ke které je sekačka určena ukončil včas dříve, než došlo k úplnému odlomení spodní části gumy. Dle mého názoru je guma z výroby... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 26.3.2010
Ano, stalo v Liberci. V první polovině druhé sezóny se mi rozsypala gumová vlečená zástěra v návodu pojmenovaná jako ochrana před odletujícím kamením. Při jejím bližším ohledání mne překvapilo, že tento kus gumy (40x14 cm) není nijak vyztužen proti... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna nebo Honda?, 25.3.2010
Po dosavadních zkušenostech jedině Honda. Je však ale nutno počítat s finančně náročnějšími náhradními díly a s faktem, že případné reklamace generální dovozce BG Technik šmahem permanentně odmítá uznávat s někdy až pitoreskním odůvodněním... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 21.2.2010
Takhle starý benzín už ani nezapáchá jako benzín ale spíše jako ředidlo (šílený zápach). Nutno vyčistit karburátor, sítko na palivovém kohoutu. Ten sajrajt už opravdu jen na to hrubé čištění.
Fréza Fortschritt, 22.1.2010
Určitě je u nás majitelů tohoto východoněmeckého stroje více, já sám vím ve svém okolí o dvou. 
Antivibrační rukavice Stihl, 6.12.2009
Asi běžná inovace. Spodní, pracovní část je ze světlé usně s vloženými tlumícími elementy, horní část z černé prodyšné umělé látky s napříč všitým koženým pruhem chránícím klouby na kterém je černý nápis Stihl. K rukavicím jsou přišity... celý příspěvek >
Antivibrační rukavice Stihl, 5.12.2009
Já na svých antivibračních rukavicích od Stihl žádnou oranžovou látku nemám. Ja mam pouze černou a rukavice zatím drží bez trhání třetím rokem.
Spadlý strom - právní odpovědnost za škodu, 22.11.2009
Soused, který má chalupu u státního lesa měl též strach z pádu stromu na domek a snažil se to vyřešit s majitelem lesa včas. Písemně doporučeným dopisem ho upozornil na problém a čekal co se bude dít. Když ani za dva měsíce nezaznamenal žádnou... celý příspěvek >
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Nevím jak v dnešní době, kdy se do benzínu míchá biosložka , ale kdysi jsem si sám pro sebe pro zajímavost dělal test v plastové lahvi s cukrem do benzínu Specíál. Cukr krystal se v benzínu nerospustil ani po týdnu, stále zůstával v... celý příspěvek >
Jaký benzinový vysavač listí?, 13.11.2009
Oprava - má být samozřejmě čtyřtaktním.
Jaký benzinový vysavač listí?, 13.11.2009
Já osobně bych zvolil foukač/vysavač se čtyřtyktním motorem (Makita nebo Dolmar). Je ale mimo rozpětí vámi udané ceny.
Vertikutátor?, 4.11.2009 Obsahuje fotku
UVP-P, pracovní šířka válce 46 cm, otáčky válce max. 1900 ot/min, pracovní hloubka plynule nastavitelná, motor Honda GX160K1, obsah 163 ccm, 4 kW při 3600 ot/min. Fotil jsem to asi před dvěma roky na výstavě při dešti a válce jsem si... celý příspěvek >
Antivibrační rukavice Stihl, 7.10.2009
Já je používám na křoviňák už pár let a mezi rukavicemi ať jsou od Stihlu nebo jiné firmy co se týká tlumení vibrací moc velké rozdíly kromě ceny nejsou. Pokud se však budeme zajímat o zpracování rukavic a materiálovém složení, jsou od Stihlu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika