Příspěvky uživatele - V__K

Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Já bych koupil nová rajčata na trhu. Nechci se Vás dotknout, to ne. Taky experimentuju.
Réva zmrzla - zlikvidovat, nebo počkat?, 21.5.2010
Tak jsem se dočkal, réva raší na kmeni nad místem štěpování. Hurá. Musím dávat pozor, aby se mi letorůstky neodrolily.
Mýdlová voda na trávník?, 21.5.2010
Mýdlo je sodná sůl mastné kyseliny a je biologicky přijatelné. Saponátem bývá nejčastěji sodná sůl sulfonované mastné kyseliny /např. laurylsíran sodný/. Tam už to je horší s odbouráním, ale tragédie to taky není. Za socíku, když byl zákaz zalévání,... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 21.5.2010
Pro začátek sezóny je velmi vhodný postřik ACROBATem, působí na všechny důležité choroby rajčete /kromě padlí rajčete, ale to je vzácné/. Má OL 21 dnů. Pro další postřiky je dobrá Ortiva a Ridomil Gold Pepite /OL 3 dny/. Kuprikol a Champion zpomalují... celý příspěvek >
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Je to moooc přerostlá sadba. Vysévat je stačí na konci března. Obávám se, že až je vysadíte ven, bude s nimi ámen. Nejsou otužilá, jsou přerostlá a mají řídká pletiva. Staraá rostlina si méně zvykne, než mladá. Rajčata se sázejí šikmo a 3/4... celý příspěvek >
Šištice na thujích Brabant v živém plotě, 17.5.2010
Já bych je už raději moc nehnojil a nezaléval, nebo za pár let z nich budete mít stromy a ta práce se stříháním /ta bude i tak/.
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Když se odbahňuje rybník, tak se s bahnem zachází jako s odpadem, který nelze jen tak frknout někam na pole. Musí mít schválené a draze placené úložiště.
Nejsladší třešeň, 17.5.2010
Nejsladší třešeň - to je trochu moc jednostranné hledisko. Spíš bych se zajímal o to, je-li raná nebo pozdní, a proto unikne nebo neunikne vrtuli /červivosti/ a bude se muset stříkat, nebo jestli je samosprašná nebo cizosprašná /potřebuje-li cizího... celý příspěvek >
Hrachor, lichořeřišnice, 16.5.2010
Je to možné, ale rostliny, zvláště lichořeřišnice, se rozrostou, že to není nutné.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Já myslel, kde je máte od toho ledna.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
To je paráda, ale ta ruská chtejí už nasázet. Máte je v prosklené verandě?
Hrachor, lichořeřišnice, 16.5.2010
Na hrachor a lichořeřišnici je akorát čas. Do truhlíku bych vysel vždy 5 dvojic hrachoru nebo lichořeřišnice /3 cm hluboko/.
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 16.5.2010
Já mám v HK už rajčata a pariky týden venku. Tetelí se chudinky, ale nedalo se nic dělat, v pařníku jim bylo těsno. Pokud bude pršet, tak nebude mrznout. Zajímalo by mě, jak jsou na tom rajčata a papriky vysévané v únoru/březnu. Já jsem je vyséval... celý příspěvek >
Nemoc - premrzla, uzirnout?, 12.5.2010
Ty kapičky jsou normálním produktem révy.
Stříkat angrešt preventivně proti padlí?, 11.5.2010
To nevadí. Horší, kdyby padlí propuklo. Nenechte se uchlácholit, počasí přeje chorobám. A ochranná lhůta je v pohodě.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika