Příspěvky uživatele - Kšely

Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 23.7.2012
Dobrý den.Všimla jsem si, že Mr Bigggg uvádí ve svém receptu kromě soli stejný poměr surovin. Tak Vám snad budou okurky chutnat. Ještě bych chtěla dodat, že tam, kde je z praktického důvodu koření ve sklenicích na závadu (u směsi na bramborový... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 19.7.2012
Dobrý den. A představte si, že kys. citronová barvu nebere, jsou krásné i po víc jak roce. Bylinky mimo kopru nedávám. Vadí mi různé příchutě. Někdo dává feferonky, česnek, nám to nechutná. Také podle mně znojemský macerát není žádná pecka. Maminka... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2012
Dobrý den. Je mi líto, že Vám kl.nadělaly takovou škodu.Okurky na záhoně bych ošetřila také. Klopušky jsou velmi pilné a hodně při chuti. Zdravím MH
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Ano, máte pravdu. Já jsem už zapomněla, kde byly např. mrazírny, nějaký provoz byl i v Uherském Hradišti atd. Je to už spousta let. MH
Žloutnutí plodů okurek, 18.7.2012
Podle fotografie to vidím na klopušky. Poškození vrcholků je typické. Fungují na ně požerové jedy. Pokud by se přemnožily, je to vážný problém. Než jsme na netu zjistili, o co se jedná, byla poškozena většina rostlin. Zachránili jsme je, sice se... celý příspěvek >
Proč mi nechytají víčka?, 18.7.2012
Na některých víčcích totiž není guma, ale něco jako polyethylen, je takový trochu průsvitný. Taková víčka jsou pro průmyslové plnění. Také jsem s nimi měla několik velmi špatných zkušeností, než jsem se dopátrala, v čem je problém. Proto pečlivě... celý příspěvek >
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Já tento nálev používám jako univerzální - okurky, houby, cibulky, směs do bramborového salátu... Dá se použít i na hadovky, ale měla bych obavu, že budou měkké. Nakládačka je už od podstaty tvrdší. MH
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Dobrý den. Já také přispěji trochou do mlýna. 4 l vody, 1 l Bzeneckého octa / tento je důležitý pro chuť/, 15 dkg soli, 35 dkg cukru, malá lžička kys. citronové - svařit Na dno každé sklenice asi půl mocca lžičky hořčičného semínka,... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 28.12.2011
Dobrý den. Vážně dáváte Podravku, tj. ochucovadlo do polévek, složením mimo jiné sušenou zeleninu??
Termín výsadby česneku, 18.12.2011
Dobrý den. Poslední česnek jsme sázeli včera, ale celá plocha se postupně osazovala až poslední 3 týdny podle předpovědi počasí. Včera to trochu matlalo, ale jinak dobrý. Pro zdravé přezimování udělal manžel dost, tak uvidíme v červnu a červenci. MH
Lečo zavařené a zkažené, 26.10.2011
Dobrý den. Celá desetiletí při přípravě leča usmažím na sádle dočervena cibuli, pak přidám papriku a rajčata / část jich sloupnu/,osolím a nechám na plotně téměř zcela vydusit šťávu. Kápnu trochu octu, naplním do sklenic a zhruba 30min při 90°C... celý příspěvek >
Nahnilé papriky?, 22.8.2011
Dobrý den. Zde jsou potřebné informace.
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 21.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den. Papriky vysévám koncem ledna, rajčata 20.3. Tyto fotografie jsou z poloviny dubna, kdy se rajčata brzy stěhovala do foliáku.MH
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 14.1.2011
Dobrý den. V neděli, pokud nebude pršet, pojedeme stříkat proti kadeřavosti. Loni nás dost trápila, takže využijeme příhodného počasí. MH
Okurky nakládačky, 14.1.2011
Dobrý den, také Vás zdravím, pane Mirku. Často okurky vertikálně pěstujeme, dříve, než byly sítě, dokonce na drátěnce.Tenkrát jen na pár řádcích, protože jsme je celkově pěstovali na větší ploše. Myslím, že se to vyplatí, zvlášť v horších podmínkách,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika