Příspěvky uživatele - eD

Kvetoucí živý plot, 7.4.2003
Vážená paní, posílám Vám radu, jak jsem již zmínila, kterou jsem vyčetla ze „Sborníku nápadů z Receptáře“, od P. Podlahy a kol., str. 162, kap. 39, „Skleníček z plastů“, přesně vypíšu, jak je tištěno, radu Dr. Roučky, z Prahy 4 (do závorek dám... celý příspěvek >
Růže do živého plotu, 2.4.2003
Jen mohu přispět zkušeností se Starklem, a trochu i Bakkerem. Ani v jednom případě bych si už rozhodně neobjednávala na dobírku, v druhém případě jsem si dokonce objednala dvoubarevnou růži hnědobéžového odstínu, a růže má dokonce naprosto jinou... celý příspěvek >
Kvetoucí živý plot, 2.4.2003
Vážená paní, viděla jsem možná trochu to, co by se Vám mohlo líbit - plot z kvetoucích ibišků (venkovních). Bylo to nádherné. Jen v zimě to ovšem není zelené, větvičky jsou holé. Ale od jara není v podstatě co řešit, nehledě na tu kvetoucí krásu. Já... celý příspěvek >
Umístění kompostu na zahradě, 25.3.2003
Mám pocit, že zde jde hlavně o sousedské vztahy. Myslíte, že je opravdu nutné mít ten kompost právě a právě tam, kde chcete Vy?! Možná má soused obavy z toho, co tam bude ukládáno. Někdo na kompost ukládá i to, co tam nepatří a pak se v těch místech... celý příspěvek >
Svilušky, 11.3.2003
Nevím, co přesně Vás na zahradě trápí. V každém případě je to velmi nepříjemný hmyz (velké svědivé otoky na rukou i nohou). Také jsme něco takového měli na zahradě, ale vysledovali jsme, že mají rádi vlhko, nám se zdržovali obvykle v keřích... celý příspěvek >
Knížka pro zahrádkáře, 12.2.2003
Začínala jsem jako naprostý bezzemek s předstihem. Obstarala jsem si postupně 4 velké knížky Receptářů od P. Podlahy ("To nejlepší z Receptáře", "Sborník nápadů z Receptáře", "Receptář pro 3. tisíciletí" a "Zlatá... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 7.2.2003
Dovoluji si připojit svoji dvouletou zkušenost s odpuzováním vos. Kdesi v Receptáři (vyšly už, tuším, 4 knihy; móc prima) jsem se dočetla, že vosy nemají rády zápach česneku. Vosy jsme objevili úřadovat na půdě nad domkem a na půdičce nad dřevníkem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika