Příspěvky uživatele - andy.wise

Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
"Cenově se mi docela zalíbil ten Dolmar, ale značka mi vůbec nic neříká - nepatří do kategorie Alko apod?" Ne :-)
Lepší křovinořez - který?, 16.7.2010
Co člověk, to názor. Každý vám doporučí to, co má doma. Mně osobně přijdou nejdravější křovinořezy stihl 4 mix. Navíc mají výborný poměr hmotnost/objem/výkon, nicméně 2 kW na dosíkání trávy je nějak zbytečně moc. Když uvážím, co dovede stihl FS 130 s... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 14.7.2010
Boční výhoz má výhodu v tom, že tráva v bubnu cirkuluje kratší dobu a sekačka o něco snáze seče vyšší trávu. Mám sekačku, která umožňuje boční i zadní výhoz, a boční je opravdu poznat. Jinak louka nemá tak hladký povrch jako zahradní trávník, vysoké... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Pokud budte vybírat sekačku dle nejnižší ceny, a nikoliv dle způsobu použití, zbytečně vyhodíte peníze za nepotřebný stroj. Honda se 135 ccm je pro dané použití velmi velmi slabý, a srovnávat jej s B&S 190 ccm je úsměvné. Zajeďte si di do... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
S klasickou sekačkou se sběrem do koše bude nutné sekat každý týden nebo aspoň 1x za 10 dní. To je v součtu hodně práce a hodně benzínu.
Sekačka pro louku ve svahu, 12.7.2010
Na louku bych si pořídil mulčovač, např. HURRICANE F-530. Manévruje se s ním snáze než se sekačkou na vysokou trávu a poseče i 3/4 metrovou trávu.
Sekačka Weibang WB 536 SB V-DOV, 2.7.2010
Na WB žádná třecí spojka není. To jenom nějaký trotl špatně přeložil termín "třecí segment" (v originále nazván "friction segment"), a všem prodejcům se to náramně hodí do krámu, protože si každý představí spínací třecí spojku nože, kterou mají... celý příspěvek >
Motorové kolečko Muck Truck, 20.6.2010
Já jsem si muck truck půjčil na stavbu z toho důvodu, že vyjede po schodech - jen tak - bez fošen. S kolečkem betonu bych se tam asi zabil. Výborná věc, jen kdyby stála tak polovinu. Skvělá manévrovatelnost, stabilita, otočí se na místě a uveze... celý příspěvek >
Motorové kolečko Muck Truck, 19.6.2010
Je jasné, že když někdo shání přímou náhradu za kolečko, které projede dveřmi, vyjede přes schody po fošně (muck truck ani fošnu nepotřebuje), či se s ním potřebuje otočit mezi záhonky, bude jasná volba "něco" s 2,5 tunovým vlekem. Ostatně... celý příspěvek >
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
A ako to tie mikrovlny urobia? Lze to vyjádřit v nějakých jednotkách škodlivosti, nebo jste jen hodl do placu lidové moudro? Mikrovlnka dokáže zničit bílkoviny vysokou teplotou, pokud se v ní potraviny ohřívají příliš dlouho. Žádná měření... celý příspěvek >
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
K tomu už chybí jen sudy ze Spolany namísto svahovek. Zamořit si zahradu, a možná i spodní vodu, fenoly z dubových pražců, je hloupatý nápad.
Motor Tecumseh, 9.6.2010
Pokud je měrka na závit, tak pouze vyšroubovat, vyndat, otřít, přiložit a bez zašroubování zkontrolovat. Pokud je měrka na bajonetový uzávěr (pootočením o 90°), pak se po otření zajistí zpět, vyjme a zkontroluje.
Solární pyramida, 9.6.2010
Činná plocha pyramidy 0,22 m2 za 3000,- je špatný vtip, nikoliv řešení ohřevu vody, tedy pokud nemáte dětský bazének.
Voda ze studny, 6.6.2010
Tvrdost vody je dána obsahem minerálů v ní, a ty jen tak ve studni nezmizíte. Asi jedinou možností je použití katexové filtrace. Ještě existuje magnetická úprava vody, kdy minerály z vody nezmizí, ale po určitou dobu, tuším 48 hodin, se neusazují v... celý příspěvek >
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 24.5.2010
Tazatelka hned v úvodu píše:  Manžel sice pro tyto účely koupil motorovou strunovku - ta je ale na mně moc těžká.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika