Příspěvky uživatele - petraoz

Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 8.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohl by mi prosím poradit, co je mému rajčátku? Zvláštní je, že 6 rajčat roste, kvete, zelená se až za horama a 4 rajčata vypadají takhle. Nic po nich neleze. Dostávají stejné množství vody jako ty ostatní, hnojím cereritem (tekutým)... celý příspěvek >
Roubovaný listnáček a výmladky kolem něj, 4.6.2012
:) No nevím jestli mám tolik trpělivosti. :)
Roubovaný listnáček a výmladky kolem něj, 4.6.2012
Dobrý den, mám na skalce roubovaný listnáček velký cca 1,5m kmínek a nahoře dělá korunku z převislých větví. Minulý rok a tento rok mnohem hojněji začaly kolem něj růst výmladky, které stříhám a stříhám, ale myslím, že to je boj s větrem. Další... celý příspěvek >
Vysvač na listí - vezme i čerstvou trávu?, 21.5.2012
Máte nejspíše pravdu. Budou se tam tvořit taková malá hnízdečka pro bůhví co...
Vysvač na listí - vezme i čerstvou trávu?, 21.5.2012
Děkuji. To jsem chtěla slyšet.  :)
Vysvač na listí - vezme i čerstvou trávu?, 21.5.2012
Dobrý den, ráda bych se prosím zeptala, zda nějaký vysavač na listí vezme i čerstvě posekanou trávu. Máme terasu z dřevěných desek, také kamenou zídku. V terase musí být samozřejmě mezi deskama mezera z důvodu roztažnosti materiálu za zimy a... celý příspěvek >
Skvrnky na listech rajčat, 19.5.2012
Napadá mě plíseň..:(
Identifikace několika rostlin, 12.5.2012
Hluboce se klaním Vaším znalostem. To se jen tak nevidí.
Je to vřes?, 23.3.2012
Děkuji. Zítra jdu na to.  Ošmikám a uvidím.   Jenom dotaz. Vřesovec se každým rokem stříhá nebo tohle je výjimka kvůli těm velikým mrazům, co byly?
Je to vřes?, 23.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám to prosím na zahradě vřes? Já jsem měla zato, že ano. Mám jich ale více druhů a ty ostatní už jsou krásně zelené a barevné a tohleto na mě kouká a já nevím, co s tím. Začínám mít pochybnosti, co jsem to vůbec koupila. ... celý příspěvek >
Hraboš (hloubka rytí) :D, 24.4.2010
Dobrý den, ví prosím někdo, do jaké hloubky se dostane hraboš? Nemůžu to nikde načíst..
Plumérie, 11.3.2009
Dobrý den, podařilo se mi ze semen vypěstovat plumérii ve všech barvách. Nyní má každá asi 7 cm. Počítám, že by mi mohla časem zůstat alespoň jedna.  Do nějakého metru to udržím doma, ovšem co poté? Myslíte, že by mi nepošla venku v zemi, když... celý příspěvek >
Nový dům - stará zahrada, 13.10.2008
Dobrý den, prosím o radu: Vzrůstá nám nový domeček na pozemku zarostlém škaredou travou. Za měsíc se má pozemek zarovnávat, ať není hrbolatý, ovšem straší mně ta škaredá tráva.  Podle mně, když to převálcují dorovna, tak tráva si asi najde... celý příspěvek >
Nemoc, škůdce - svilušky, 8.10.2008
Abych pravdu řekla, netuším. Nic po tom nelezlo. Ve vodě to nestojí - mám lebišovský truhlík. Voda je tudíž venku. Chvíli jsem při pohledu na to trpěla, po týdnu ostříhala a teď, když už to polovina lidí vyhazuje nebo schovává, mám krásnou,... celý příspěvek >
Nemoc, škůdce nebo je něco špatně?, 25.6.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje převislé petunie onemocněli a já nevím co se stalo. Mohl by mi prosím někdo poradit? A dá se to nějak napravit? Petra 1. Jsou na sluníčku 2. Mají samozavlažovací truhlíky 3. Hnojím pravidelně. Tak mám pocit, že jsem s kytičkama... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika