Příspěvky uživatele - Coda

Zkraceni Azalek, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Diky za odpovedi, ty nejdelsi vyhony jsem pod rozvetvenim zkratil, zbytek nechal:). S.
Jak vypěstovat citrusovník, 20.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, mame tento citrus leta, posledni dobou mu zasychaji tak do polovicky listy. Nevite, prosim, v cem je chyba? S.
Zkraceni Azalek, 2.6.2015
Detail zkracene Azalky mi nejde pridat. (pry prilis velky i po uprave. Foceno novym Nikonem, tak nevim proc:))
Zkraceni Azalek, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nevim, jestli jsem ve spravne sekci, snad to nevadi:). Potrebujeme zkratit Azalky (dve). Vim, ze se to ma provadet po odkvetu, coz by bylo ted. Manzelka by chtela radikalne, ja nekde pod tim rozvetvenim. Co se stane, kdyz zvolim kompromis a... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 28.5.2015
Diky za radu! S.
Alocasia macrorrhiza, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, pisu opet k me Alokazii. Roste do nebe:), coz nechci, na chodbe to nevypada dobre a na doma je velka. Co myslite, mohu ji utnout tak 20 cm nad zemi? Nezahyne? Myslim, ze ta urizla cast by sla nakouskovat a namnozit ji, ta vrcholova cast by... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 11.4.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nechci zakladat novou diskuzi, vcera jse zasadil previsle muskaty z Albertu. Jsou malinke, mam je nechat, nebo jeste zastrihnout? Diky za radu! Sterba
Šáchor - suché konce listů, 21.3.2015
Dik za radu, ale asi to zase necham byt:). S.
Pěstování rozmarýnu, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nas rozmarynek je pres leto venku, na plnem slunci, zalevam kdyz zem uschne a to i v zime na chodbe, kde je do 15ti st. To se mu vzdy spicky vetvicek ohnou. Zatim zije:), na jare ho presadim a dost zastrihnu. Je muj postup spravny? Diky!... celý příspěvek >
Šáchor - suché konce listů, 15.3.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, nas sachor je stary asi 15 let, stale ve stejnem kvetinaci a v misce je neustale voda. Vim, ze by se mel presadit, ale to by znamenalo ho spise odvrtat:), jak je kvetinac nabity. Pres leto je na balkone na slunci, v zime na chodbe, kde je 14 -... celý příspěvek >
Řez asi dvouleté broskvoně, 14.3.2015
Diky za radu! S.
Řez asi dvouleté broskvoně, 14.3.2015
Dobry den, mam asi hloupy dotaz. Mam zhruba 10ti letou broskvon, dost rozkosatelou. Kazdy rok strikam Kuprikolem, vloni nadherna uroda. Letos jsem jeste nestrikal, a ted ten dotaz: mam nejdriv postrikat a potom zakratit, nebo opacne? Diky za radu!... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 6.12.2014
p. Vyslouzil - Ze by bulterierka mela agresivnejsi moc?
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
U nas, kdyz se nase cubina vycurala na travnik, tak ten rok tam zustalo vypalene kolecko, az dalsi rok na jeho okraji vyrostla krasne zelena travicka:)
Co je to za houbu?, 3.12.2014
Diky za odpoved! Mame ji tam porad, i kdyz je lehce zapadana snehem, Ale asi to s tim gulaskem nerisknu:). 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika