Příspěvky uživatele - karlííček

Šroty a domácí krmné směsi, 8.1.2012
Pšenice je pro slepice zdrojem energie a to díky vysokému obsahu škrobu, až 70%, který je pro slepice lehce stravitelný. Avšak zásobní bílkoviny, lliadin a glutenin 8 až 15% vytvářejí smícháním s vodou známý lepek, který se mění ve střevech drůbeže... celý příspěvek >
Vykouření skleníku, 7.1.2012
Včelařské knoty používám i na kurník, líheň i králikárnu..zatím nejlepší
Psa, nebo fenu?, 6.1.2012
s tím čuráním máte pravdu!! pak je třeba u někoho problém s háráním u feny. Tyto velká plemena, salašnický,kavkazký, moskevský mají něco společného!!Na hlídání svého teda vašeho majetku nemusí být skoro žádný výcvik, mají to tak trochu v... celý příspěvek >
Filtrační čerpadlo a ryby, 6.1.2012
si to pletete s pelorodkou říční
Filtrační čerpadlo a ryby, 5.1.2012 Obsahuje fotku
a taky udržuj ph, aby vydržely...nejlépe je kořenová čistička u ryb a výkoné čerpadlo (8000-10000l)
Syrová a klasická strava pro psa, 3.1.2012
divocí psi a veškerý predátoři jdou nejvíce a nejdříve po syrových vnitřnostech... ani nemáte tušení jaké stopové prvky se v nich nachází... ty nikde nekoupíte... přál bych vám vidět výrobu VIP granulí nebo konzerv... ano výrobci dostanou čerstvé... celý příspěvek >
Jeseteři, 2.1.2012
je to jedno, záleží na financích..betonový několikrát dráž
Jeseteři, 2.1.2012 Obsahuje fotku
proč né, ale né samotné, teda né jenom játra i jiné krmivo, pozor na zakalení vody v případě víc než sežerou..já jsem to měl udělané tak, že zmrzlá játra jsem nastrouhal a smíchal s lonmixem, nebo něčím podobným a udělal kuličky o velikosti průměru... celý příspěvek >
Jak chovat kohouta pro peří ("kosárky"), 2.1.2012 Obsahuje fotku
vykastrovaný kohout nebo dočasně utlumený hormonálně (kapoun) se mění v obraze na slepici(pod utlumením jen dočasně)..pro chov na peří je normální život kohouta bez konkurence ve větším travnatém výběhu, dosti velký vlez(výlet) do kurníku a hřady... celý příspěvek >
Jaké pálivé papričky a jejic pěstování, 2.1.2012 Obsahuje fotku
já doporučuji tyto, pěstuji je ve kbelících... dobré na sušení i nakládání..pálivost vysoká
Sezení na bidlech, 30.12.2011
záleží na počtu slepic, jinak mají být hřady v rovině... samozřejmě když se vejdou na horní tak spodní jim slouží jako žebřík..jinak žebříkový hřad v plném obsazení je nevyhovující..viz níže a odkaz na stránky do vyhledávače ,,chozadru"
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika