Příspěvky uživatele - 16.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kapusta, 21.7.2008
Milá Danielka, často čítam Vaše poučné rady.mne ste odpovedali na otázku o fuksiach, ktoré mám tohoto roku pekné.Teraz sa chcem spýtať ohľadom kapusty, aký je postup s kyselinou citronovou, kedy sa pridáva do čalamády a aký je pomer.Ďakujem, Eva
kapusta, 20.7.2008
Prečo kapusta ktorá sa použije včalamáde po sterilizovaní v pohári ohnedne?Vie niekto poradiť ako na to?
okurky, 12.7.2008
Som záhradkár, ktorý bojuje s pliesňou uhorkovou, kamarát doniesol recept, striekať uhorky penicilínom tj jedna tabletka na jeden liter vody.Má niekto skúsenosti?
Pivoňky, 13.6.2008
Pripájam sa k téme o pivoňkách.Pestujem ich už roky, do záhrady som ich sadila na jeseň.Ľahšie sa prijme malý koreň,ako veľký.Pivoňky zo začiatku, kým sa lepšie zakorenia treba polievať, skúste ich zasadiť do polotieňa
Choroby vinné révy, 10.6.2008
Ďakujem za radu bala poučna Myjava
Choroby vinné révy, 8.6.2008
Neviem či sa jedná konkrétne o vlnovnýka, to čo sa mňe objavilo na vniči sa podobá na kučeravosť broskyne doposia som sa sým nestretol a ešte jeden dotaz, čo spôsobuje dierky na listoch.Mám polosamorodák muškátu ďakujem
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 21.5.2008
O jaké konkrétne tabletky sa jedná?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika