Příspěvky uživatele - 54.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kliešte u nás, 12.6.2008
Začiatkom sezóny som vyberala psovi aj 10 kliešťov denne, potom ma to prestalo baviť a kúpili sme obojky pre neho aj pre mačky. Musím povedať, že odvtedy máme úplný pokoj. Mačky majú také tenučké obojky Bolfo a znášajú ich veľmi dobre. Videla som... celý příspěvek >
Sadenie žaluďov dubu, 9.6.2008
No šak to je to, že v mulčovacej kôre to je pre nich vlastne ideál, lebo sa tam schovajú a majú tam aspoň jakú-takú vlhkosť. Ale tam budú na suchu, ale aspoň ich pozahrabávam. No, zalievať ich už určite nebudem , lebo som neni často doma a už teraz... celý příspěvek >
Sadenie žaluďov dubu, 9.6.2008
No, to je pravda, ale to mám už zmáknuté. Pred panelákom som už takto nasadil zopár borovíc, či smrekov(tie sú z Tatier:-) a lipu, či dub a dal som k nim palice a riadne to okolo nich osekávam , aby sa nestalo to čo si napísal. No, ale tak som sa... celý příspěvek >
Dusičnany, 4.6.2008
S dusicnanmi sa da vysporiadat len pomocou rastlin (alebo riasami). Chemia ci biofilter moze pomoct s amoniakom, ktory je omnoho nebezpecnejsi, najma pre ryby... a vznikaju dusicnany
Jak se zbavit žlutého asi jetele?, 29.5.2008
Děkuji za radu, Vlasta.
clematis kombinace?, 26.5.2008
Já m ám popínavé červené ruže na oblouku spolu s bílým clematisom. Je to vysadené v zemi, a vypadá to nádherne.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 25.5.2008
Nema zmysel expandovat text, a spominat, ci po folii mozu chodit mechanizmy a rypadla a ine nepodstatne veci o ktorych sme sa nebavili....ale v zasadnej veci sme sa nepochopili. Ja som netvrdil, ze na malom jazierku 3x5 m apodobne mozu vzniknut... celý příspěvek >
snížení ph v jezírku, 25.5.2008
Ak je pH organickeho povodu, napr. nejaky amoniak ci dusikate bazy, skusil by som vodu zmiesat s peroxidom vodika, nechal zreagovat a potom zmeral pH znovu. Ak sa znizi organika aj amoniak sa mohli zoxidovat. Na skusku vapenca vybrat za kybel... celý příspěvek >
Jak se zbavit žlutého asi jetele?, 23.5.2008
Dobrý den, mám velikou prosbu o radu. Na zahradě v trávníku se mi rozmnožil žlutý jetel, tedy vypadá to jako jetel, jen drobné květy jsou žluté, má to asi 3O cm dlouhé poplazy, které se dál zakořeňují a tráva pod ním mi žloutne. Je to tak nízke, že... celý příspěvek >
Ligustrum - srolované lístky, 23.5.2008
Aj ja mám takýto problém, nájde sa niekto, kto nám poradí?? Ďakujem Vlasta
Vtačí zob - skrúcanie listov, 20.5.2008
Prosím o radu. Na živom plote z vtáčieho zobu sa mi začínajú skrúcať listy. Keď ich rozviniem, tak lístky vyzerajú ako napichané ihlou. Škodcu žiadneho nevidím.Ďakujem Vlasta
bugénvilea (Bougainvillea glabra), 19.5.2008
Já mám bougenvilleu už tři roky, každý rok nádherne kvete.Mám ji i s květináčem /hliněným/ zakopanou v zemi. Hnojím každou zálivkou Kristalonem plod a květ a to dvojnásobnou dávkou. Do 2 litrú vody dávam 1/2 odměrky. Po 2O.květnu ji dávam ven na plné... celý příspěvek >
Černo-červená rajčata, 5.5.2008
semiacka sa daju objednadnat od Saltaseeds
orchidej, 9.4.2008
Pravdepodobne je to nejaký druh rodu Ludisia.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika