Příspěvky uživatele - 149.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tomatila, 3.4.2010
Já je zasel cca před měsícem, tedy dost pozdě na to aby letošní úroda za něco stála. Vzhledem k podobnosti s mochyní hodlám i Tomatillo přezimovat ve sklepě a těšit se na větší úrodu příští rok. Doufám že to bude fungovat když všude čtu že jde o... celý příspěvek >
Přezimování jedlé mochyně, 21.3.2010
Na podzim jsem ostříhal, vyryl a v kýblu dal do sklepa hned vedle jiřin, teď z jara je rostlina světle zelená ale už má asi půlmetrový přírůstek od podzimu. Takže doufám že letos bude nadúroda.
Malotraktor Vari Honda nebo kultivátor od Mountfieldu?, 20.1.2010
zdravim vsechny, ja osobne mam doma mountfield MS 19.Na tu nasi malou zahradku je to dostatecny.letos sem si poridil radlici na snih-vyborna vec.Urcite MS ma sve chyby ale ja osobne sem s nim spokojeny.Ale pisi hlavne pro to, ze bych chtel vsechny... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 11.11.2009
kdyby mel jeste nekdo nejake poznamky nebo mel zkusenosti s provzdusnovacem tak at se s nama rozdeli o rady.dekuji moc
Dakr panter - drtič, 11.11.2009
Hlucny?to snad musite vedet vy jak mate hlucnou sekacku-ciste v drtici to jen klepe a mele to tam s sebou.Nejsem si ale jisty jestli to zvladne 4 cm.Melo by to delat spis takove štěpky-me to z toho smrku udelalo oboji-ale topilo se s tim nadherne.
Vertikutátor?, 3.11.2009
Uz to mam tak trochu rozdelane a zaber bude plus minus 50 cm-ted presne nevim.Na trakturku co mame od moutfildu je mysli psane 3,7 KW coz si myslim ze je dostatecne.jestli to bude fungovat tak vse vyfotim a pohlubim se tady, ale mam i jinou praci... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 2.11.2009
Dekuji moc, potreboval jsem aspon hruby odhad tech otacek, take fotky mi pomohli
Vertikutátor?, 1.11.2009
Pres klinovy remen to bude-s tim pocitam, jen porad si nevim rady s tema otackami-co to znamena nissi otacky?Jestli je to v radu stovek nebo od tisice nahoru.vubec nemam predstavu-prave musim udelat remenici tak potrebuji vedet jak velkou, aby to... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 31.10.2009
Dobry den, chtel bych si doma zkusit vertikutator poskladat sam-k zahradnimu trakturku od mountfildu, jen se nikde nemuzu dopatrat nejakych rad a informaci.Nejvic me zajimaji otacky nozu a take z jake tlustky jsou noze vyrobeny.take jak jsou asi... celý příspěvek >
Dakr panter - drtič, 31.10.2009
Zdarvim.mel jsem tento drtic zapujceny-drtil jsem s tym vetve ze smrku-moc to neslo-porad se to ucpavalo a zespoda jak to pada tak se to muselo prubezne odebirat jinak se to ucpalo uplne.Je to stroj pro dva lidi Mozna obycejne haluzi z jabloni a... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 18.4.2009
Letos jsem ji zasel a rostlinky už jsou asi dvaceticentimetrové, ale horní lístky jsou tak zvláštně zvlněné. Máte s tím někdo zkušenosti? Může to být tím že mi asi dvakráte povadly nedostatkem vláhy? Děkuji
opadávání listí, 4.7.2008
Dobrý den. Před třemi roky jsem zasadila asi 6 spletených větviček. Krásně to chytlo a rostlo jako cop. 3 okousali naši psi a tak zůstaly jen 3 větvičky a už to začíná srůstat. Vypadá to zajímavě. Letos se mi začátkem června začaly kroutit lístky a... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 24.5.2008
Hurá! Tak to vypadá, že rostlinka se ujala a už má i nové lístečky. Teď se bojím slimáků. Obsypala jsem ji modrými granulemi a když jsme po týdnu přijeli na chalupu - žila a kolem bylo plno slizu. Takže prozatím vše v pohodě. Časem se zase ozvu a dám... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 10.5.2008
Michale, kde si sehnal ta semínka té své kustovnice? Já jsem taky zjistila rozdíly ve způsobu pěstování. Někde píší, že je to keř a někde že lze GOJU pěstovat i jako strom. Já se budu pokoušet (pokud se mi ujme) ji pěstovat jako strom a chtěla bych... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 10.5.2008
Já jsem si Kustovnici (GOJU) objednala u Starkla. Přišla mi v ne zrovna dobrém stavu - odesílali ji v pátek a doručena byla až v úterý. Myslela jsem si jak to nebude velká sazenička, ale byla to spíše chcíplinka vysoká asi 15 cm. Zasadila jsem ji ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika