Příspěvky uživatele - 190.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 27.1.2017
Jak říkám, kolo bylo v krabici s ostatními díly. Jinak než vysokou teplotou být odmagnetováno nemohlo. Něco jsem našel na netu, že magnetují rotory na moto veteránských burzách. Tak tam bych to mohl zkusit. Kolo nemá značeno, který magnet je... celý příspěvek >
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 25.1.2017
Zdravím, jednoduše. Větrák nešel stáhnout z hřídele ani stahovákem. Tak jsme ho prohřáli horkovzduškou, pak už stáhnout šel, ale bohužel bylo po magnetech.. 
Odmagnetovaný magnet v alternátoru, 24.1.2017
Zdravím, naskytl se problém, že se nám podařilo odmagnetovat magnet ve větráku motorové pily solo 656. Bohužel nové magnetové kolo stojí ranec, kolem 2000Kč. Nevíte někdo jestli by s tím nešlo něco dělat než výměna za nové kolo? Díky. MV
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 31.12.2016
Díky všem za rady a za video (s utahovacíma momentama, někdy si fakt nejsem jistý jak moc co utáhnout). Pila už jde o mnoho lépe, co jsem ji seřídíl. Nepřetáčí se jako před tím a startuje teplá v podstatě napoprvé. Ale ještě jeden zádrhel by tu... celý příspěvek >
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 20.12.2016 Obsahuje fotku
MV
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 20.12.2016
Zdravím, díky za perfektní popis. Akorát nevím co myslíte tím"...nad horní hranou sedélka"?? Vypadá to, že sedélko tam není. MV
Karburátor Walbro Stihl MS 270 - trysky, 20.12.2016
Zdravím, nevíte někdo, jesli lze nějakým způsobem vyšroubovat plastové trysky tohoto karburátoru Walbro? Lze s nimi otočit jen asi o 3/4 otáčky a pak doraz. Plastové omezováky nastrčené na kovových tryskách chápu, ale toto? Pak jsem ještě nikde... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 22.1.2016
Tak jak to dopadlo? J.
Výběr stihl MS271 nebo HQ 455, 16.1.2016
Tak tohle může napsat jen člověk, kterej viděl pilu Dolmar tak leda z rychlíku a napsat takovou kravinu. Mám perfektní zkušenosti jak s pilou Dolmar PS5105 tak i menší PS420 a nikdy nic jinýho už bych ani nechtěl. I místní makáči v lese přicházejí... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 2.1.2016
To je samozřejmě cena neoriginálních dílů (čína, turecko). Rozhodně nepočítejte s tím, že by např. válec měl vrstvu nikasilu. Dávat radší více oleje než 1:50. Spíš 1:40. Výkon nebude jako u nové a o životnosti také pochybuji. Ale na to Vaše občasné... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
A cože jste se tak najednou rozhodl úplně jinak? Jan
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 1.1.2016
Tak HQ 435 bych vyřadil rozhodně z výběru. V HQ jsem naprosto ztratil důvěru, co jsem se setkal s modely 236(čína) a 560(profi). Už nikdy víc! Stihl 211 mám a na lehčí práci ideální pilka, leč je to pouze hobby a tak se k ní musí i přistupovat.... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 30.12.2015
Jestli jste ochoten dát o nějakých 1500Kč víc za 500 tak berte tu. Na špalkování bude lepší. Ta 420 byla v minulosti asi o 1000 levnější než je teď. Tak proto se dobře prodávala.
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Na vašem místě bych koupil opravdu toho Dolmara přes internet. O případné seřízení se postará jakýkoli servis na zahr. stroje a spotřební díly jako např. řetězka, svíčka, filtry, lišta a řetěz lze bez problému koupit přes internet. Obecně to jsou... celý příspěvek >
Husqvarna 136 přidřená, 23.12.2015
No neříkal jsem to hned na začátku s těma (ložisko)guferama? Říkal! A pan opravář nevěřil. Toto se má měnit pokaždý, když se rozebere motor. No jen si to dejte pěkně znova. Opětovně zadřených pil jsem už taky viděl dost a to se majitel chlubil jak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika