Příspěvky uživatele - 241.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spirála na rajčata a okurky, 9.4.2015
Tenký průměr drátu 8mm a méně je u spirál problém. Při vydatných deštích, bouřkách příp. váhou plodů se rostlina ohne až k zemi nebo to všechno popadá a poláme se to. Jediné řešení je vyvázat spirály k sobě provázkem a přidat... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.2.2015
Dobrý večer, jak tak čtu tak hodně lidí zkouší sadit papriky (Ramiro, Kapie,...) z plodů z Lidlu, Tesca atd. Co rajčata máte nějaké zkušenosti? Já vyzkoušel několik druhů a zůstal u odrůdy Angelle občas se v obchodech objevuje. Letos pojedu... celý příspěvek >
Papriky rostou, 24.7.2014
Kapie?
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 14.5.2014
Na Aliexpressu kupuji pres debitni kartu. Ale po spatnych zkusenostech bych tam semena nenakupoval, jen zbozi.
AQ-10, 8.4.2014
Fenyklovým olejem se posiluje obranyschopnost rostliny, ale houba samotná nezmizí. Jinak AQ10 se dá obědnat a koupit v Ivance pri Dunaji, takže pokud jezdíte do Bratislavy, je sehnatelné.
AQ-10, 31.3.2014
Hf-mycol je fenyklový olej, to je něco úplně jiného než AQ-10.
AQ-10, 28.3.2014
Po loňské katastrofě s Oidiem ve vinohradu chci letos vyzkoušet fungicid AQ-10. Jde o biologický přípravek proti padlí/moučnatce/oidiu. Antagonistickou houbu, která žere jinou. Výhodou má být, že zabírá i po napadení (má se čím krmit), což je u... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 23.5.2011
no, chtela bych videt, jak se ji zbavujete rucne... Nikdy nevytrhnete i s korenem... proto ji nelze vyhubit pohym vytrhnutim. Rotavatorem apod. bych si znicila celou zahradku. Roste v trave, mezi kytkama, zpod mulcovaci kury-bez problemu proroste... celý příspěvek >
Enterokolitída, 29.6.2010
zkuste na to jít přes pro/prebiotika. Přípravky Proupol, Biolapis apod., tzn nejprve přeléčit proti kokcidioze a pak začít podávat výše uvedené přípravky. Měla by se vybudovat potřebná mikroflora v těle králíka, s tím, že ty kokcidie a... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 29.6.2010
já si teda dovolím nesouhlasit - krmím trávu jak jen to počasí dovolí, začínám ji dávat malým králíkům klidně i v 6 týdnu života... pěkně po malých dávkách ráno i večer. A žádná kokcidioza, žádné nadýmání. A to proti kokcidioze... celý příspěvek >
Růst a plodnost v druhém roce, 31.5.2010
Dobrý den, v lonském roce zasazenou révu jsem na jaře snad jakžtak dobře zastřihnul, ted pěkně bujně roste - hlavní výhon má na výšku už téměř 2 m, mám už založené i boční výhony.  Zárověn je na roslině celkem 8 trsů hroznů - a s tím si... celý příspěvek >
Řez hrušní pro amatéra, 29.5.2009
Zdravim, mam dotaz ohledne rezu / strihani mlade hrusky. Je to stromek zasazeny pred 3 lety, vloni nebyl vubec strihany, letos koruna je myslim celkem solidne osetreny strihanim... ted na pocatku cervence se ma k svetu, pekne odkvetl (kvety jsem... celý příspěvek >
stříhání starších stromů, 3.4.2009
trochu odbocim - jak popisujete ty praskle kmeny  / mam na zahrade 3 takove stromy, u kterych jsem z nezkusennosti odstranil uschle velke vetve -  a posledni 2 roky se mi to jevi, ze ten strom proste odchazi. Mam ty stromy uplne... celý příspěvek >
střih mladé švestky - konkrétně, 3.4.2009
zdravím, mám na podzim vysazené mladé stromky švestky a trochu jsem na rozpacích jak to ted zjara zastřihnout. Nemáte někdo nějaké fotografie před / po stříhání mladého stromku? V diskuzi jsem vyčetl zhruba kdy střih provést, ale mám trochu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika