Příspěvky uživatele - 230.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
'The fig can be grown on a wide range of soils; light sand, rich loam, heavy clay or limestone, providing there is sufficient depth and food drainage. Sandy soil that is medium-dry and contains a good deal of lime is preferred when the crop is... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 18.1.2011
Ivo, take dekuji za fotky. Vanda je obrovska a vypada skvele a zdrave.  Roste Vam ve vaze? Ja co tedy obdivuji nejvice je, ze pestujete Vandu a Miltonia hned vedle sebe. Fakt vsechny vypadaj perfektne, jako ze skleniku. Gratuluji. Kozicka
Snížení kyselosti substrátu, 18.1.2011
Ahojky Lido, jsou taky chladno-odolnejsi odrudy 'Celeste' napr, ktery pry maj vydrzet -12C (male ovoce) ale ja to stesti nemela, ani muj soused. Asi 100 km na jih od nas uz nebyl problemi kdyz tam zrovna mensi zima taky nebyla.  Pokud... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 18.1.2011
Ja jsem sice videla v davne Jugoslavii fikovniky ktere rostly na kamenech (nevim jakych) ale pro druhy co ja znam je pH6.5 idealni. Z toho co jste zatim napsal odvozuji, ze ho chcete pestovat v kvetinaci. Pokud ano, moje zkusenost je: Fikovnik ma... celý příspěvek >
Nemocné anthurium, 17.1.2011
Ty houbove vytrusy, ja myslim, se vytvorily na listech castym postrikem. Verim, ze jsem poradila abyste odebrala aspon 2cm povrchove pudy, ale kdyz uz rostou houby mozna i vic. Jestli presadit, nebo pouzit chemicalie je subjektivni nazor, v... celý příspěvek >
Jaký květináč pro orchidejku?, 17.1.2011
Ivo, perfecktni Dendrobium. Jak dlouho ho mate? Skutecne Vam vse co jsem videla krasne roste. Mate talent. Mozna, ze myslime stejny veci ale malo nebo hodne hnojiva a hnojivo na listy jsou velmi relativni pojmy. Kozicka.
Coleus - Korálový list, 17.1.2011
Vsechny druhy Coleus se pestujou stejne. Podivejte se na diskuzi ze vcerejska Coleus rococo. Je tam neco info. K.
Banánovník - příliš hustý, 17.1.2011
Mirku, ja uz Rusky neumim, ale prekousla jsem ze je to dekorativni banana ale nevim jaka odruda. Neni tam nekde latinske jmeno, nebo jak se jmenuje ten hybrid. Pigmen? S tema dekorativnima bananama je to asi trochu jinak, ja je nepestovala. Ale... celý příspěvek >
Banánovník - příliš hustý, 17.1.2011
Julius, na plantazich to maj bez stinu ale zalevaji 2x az 3x denne, neb ty obrovske listy vyparuji hodne vody.  A pochopitelne vic hnojej. A muzete pouzit listy na grillovani ruznych jidel misto alobalu, atd ale to jiste... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Alenko, ano,  tak to je. Ja jsem 'zabila' svuj podil rostlin kdyz jsem vubec nevedela co delam, ale jak se rika, chybami se clovek uci a ted me uz ani nenapadne abych zkousela pestovat vsechno co se mi libi kdyz vim, ze to bude vyzadovat... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Alenko, v mem predchozim bydleni jsme meli hlinu 90% jil a v lete a suchu to byl spise beton. Neb ja azalky miluji a nasazela jsem jich nejmene padesat museli jsme na podzim vykopat diry a pripravit pudu (mix pytlu compostu + raseliny) a nechat ustat... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Mne zmatl ten termin 'zmekcovat vodu', neb zmekcovat vodu a snizovat pH mohou znamenat ruzne procesy a tvrdost vody se meri jinak nez pH. Kozicka
Snížení kyselosti substrátu, 17.1.2011
Je mi lito, ale to se neda urcit jenom na zaklade pH neb ruzne substraty se s tim vyrovnavaj ruzne. To muze urcit jenom laborka.  A kazdy vapenec se rozpousti jinak (pomalu nebo rychle) a nekdy co se prodava neni 100% vapenec. ... celý příspěvek >
Ako na slimáky?, 17.1.2011
Ta spirala s medeneho dratu je velmi sikovny napad, a jiste stoji za zkousku, pokud by drat nezarostl po case do kmene stromu, zvlaste kdyz ho zapomenete uvolnit. Se mi to totiz stalo ne sice s medenym dratem ale s dratem.  Nevim o kolik... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Hanko, jeste mi vrta v hlave co myslite tim 'jestli mam zmekcit vodu'? Jestli myslite ty chemikalie na zmekceni vody co se puzivaji napriklad na prani pradla, tak to bych opravdu nepouzivala neb tim bste ji jiste mohla ublizit. Kozicka.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika