Příspěvky uživatele - 172.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhulovy kvas s kostkami, 24.8.2019
Asi záleží aj na konkrétnom type miešadla. V mojom okolí sú aj pálenice kde vám nezoberú žiadny kvas s kôstkami, a aj keď poviete že kôstky sa v ňom nenachádzajú, tak aj tak ho napúšťajú do kotla cez sito. 
Marhulovy kvas s kostkami, 24.8.2019
Ja som tento rok pálil marhule prvýkrát. Marhule boli kupované /dovoz/ boli nádherne prezreté. Naložil som ich do sudov aj s kôstkami, avšak nemal som po ruke na chalupe vrtačku s miešadlom tak som ich len v sudoch mierne posekal s lopatou. Presne 4... celý příspěvek >
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 9.10.2018
Dobrý deň  Cez víkend som pozbieral posledné 3 vedrá prezretých Durandzií. Včera som si išiel rezervovať termín v mojej obľúbenej pálenici a takmer som spadol zo stoličky, keď mi ppovedal že najskorší možný termín je v mesiaci máj 2019.... celý příspěvek >
Určení odrůdy švestky, 27.8.2018
Podľa tvaru,  a doby dozrievania ktorá je tento rok o niekoľko týždnov posunutá by som povdal že ide o odrodu Elena
Pěstitelská pálenice v okolí Brna, 7.7.2018
 Pálení v domatíne a kvalitativní nároky  A pod 60% dokap.  Myslím že si někdo delá prdel. 
500 m.n.m - jaké jabloně vysadit?, 14.4.2018
Ako už bolo spomenuté jablone na podpníku MM106 odrody odporúčam James Grieve, Rubinola, Florina, Melodie, Admirál. 
Slivovice 2017, 28.12.2017
Mne sa tento rok neurodilo absolútne nič. Ale aj tak som pálil. Kúpil som slivky z dovozu (údajne Maďarsko). Vyzeralo to že to boli pravdepodobne dve odrody v pomere 1:1. Jedny boli skôr menšie podobné slivkám domácim a druhé boli väčšie v priemere... celý příspěvek >
Prosba o radu - vhodná koncentrace alkoholu v lutru před 2D, 12.12.2017
Záleží od toho či pôjdete do oficiálnej pálenice alebo budete páliť u,,garážmajstrov\", V každom prípade, ak si to nebudete páliť Vy sám, tak nepočítajte s tým, že či už pálenica alebo aj nejaký domáci palič si do toho nechá kecať. Samozrejme veci... celý příspěvek >
Jablečný kvas má zbytkvou cukernatost 6% Brix, co s ním?, 4.12.2017
Ešte sa mi nestalo že by mi podla vašich slov po vypálení kalvadosu natiekla jemná slivovica. 
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
Tak potom naozaj netuším aký je James Grieve z top polohy apropo aká poloha je top pre James Grieve podla Vás?
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
U nás na Trenčiansku cca 220nm sa darí aj Fuji aj James Grieve
5 TOP odrůd jabloní, 3.12.2017
Tak moja volba top 5 odrôd je : Julia, James Grieve, Spartan, Fuji, a Admiral. Juliu som tento rok ochutnal prvý krát a zdala sa mi po všetkých stránkach lepšia ako priesvitné. James Grieve aj keď sa to viecerím zdá divné, je to moje top jablko po... celý příspěvek >
Manipulácia s kvasom, 24.11.2017
Ešte dodávam že ho mám v chladnej garáži teplota cca 8 stupnov
Manipulácia s kvasom, 24.11.2017
Zdravím V pondelok poobede idem páliť slivkový kvas. Mám ho vo velkých nádobách s ktorými sa ťažko manipuluje Môžem si ho už dnes resp. zajtra doobeda poprelievať do menších nádob? Nehrozí tam za ten čas nejaké riziko zoctovatenia? resp. strát... celý příspěvek >
Ako dosiahnúť kvalitu?, 18.9.2017
To je samozrejme pravda (JK)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika