Příspěvky uživatele - 246.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva vinná - Othello - modrá, 1.6.2016
Nemyslím si, že je atipické.Dozrávání v 301 mn kde, je počasí trochu jiné jak v 112mn.pro názornost Břeclav a Děčín.Bobukly jsou pěkně tmavé když je tam necháte déle.Jen to se často nestává.Jak je hrozno sladké nedá se mu odolat a sní se, pokušení je... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny ve skleníčku, 28.5.2016 Obsahuje fotku
Pro pěstováni zeleniny ve skleníčku jsem se rozhodl poté co jsem obdržel vyřazená okna.Jenom jsem je sestavil položil na cihly a mohl jsem začít pěstovat.Celkem jsem potřeboval 9 vyřazených oken.Pro jednoduchost si nejdříve vysadím na jaře třeba... celý příspěvek >
Réva vinná - Othello - modrá, 28.5.2016 Obsahuje fotku
OTHELLO modré.Nevyžaduje postřik, je rezistentní vůči chorobám, nenáročné na půdu a vodu vynikající tolerantnost vůči mrazu.Původ z Ameriky samorodící odrůda.Má střední rychlost růstu a vysokou výtěžnost.Střapce středně velké, bobulky tmavomodré,... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 28.5.2016 Obsahuje fotku
V tomto období nesmíme zapomínat na ošetření růží proti mšicím.
Slepice Dominant, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Další dobrou vlastností mojich slepic Dominant je že požírají slimáky a tím mi chrání pěstovanou zeleninu.
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 20.5.2016
Děkuji za váš názor, rád se poučím, pokud to někdo vylepší budu jenom rád.
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 18.5.2016
Souhlasím, je s tím práce, jenomže pokud bych to neudělal těžko bych se dočkal pěkných jahod bez chemie.Já práci v zahradě beru jako koníček.
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 18.5.2016
Děkuji Vám za radu je to také jedna z možností.
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 15.5.2016
Děkuji za radu.V době kdy jsem jahody vyvazoval, stále pršelo, pokud bych to neudělal za pár dní by bylo po jahodách.Stálo to trochu práce, ale zachránil jsem tak co se dalo, na nic lepšího jsem nepřišel. 
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 15.5.2016
Na patent to ještě není.
Jednoduchá pomůcka, která vám zachrání jahody, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Ten kdo nechce používat postřiky proti plísni šedé na jahodách, může si vyskoušet jednoduchou pomůcku, kterou jsem si vymyslel a odskoušel.Je to kousek drátku s provázkem.Drátek zastrčíme do půdy v místě trsu a provázkem uvážeme trs jahod.Jahody tak... celý příspěvek >
Slepice Dominant, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Ve svém chovu slepic jsem se zaměřil na nosné typy slepic Dominant.Slepice snášející vejce s bilou skořápkou Dominant Koroptvi D 300 a slepice snášející vejce s hnědou skořápkou Dominant černý, Dominan černý D149 a D109,Dominant červený D853,Dominant... celý příspěvek >
Chrante si své rostliny proti slimákům a přízemním mrazíkům, 8.9.2015 Obsahuje fotku
Cukety a tykve
Chrante si své rostliny proti slimákům a přízemním mrazíkům, 8.9.2015
Cukety a tykve krásně rostou.
Chrante si své rostliny proti slimákům a přízemním mrazíkům, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Výsadba cuket pod kyblíky 9.5.2015 a sejmutí kyblíků 23.5.2015 rostliny jsou bez poškození, i když v daném období zde byl zaznamenán přízemní mrazík.Slimáci nemají možnost se k rostlinám dostat, protože kyblíky z rostlin nesundávám.Zalévám jen k... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika