Příspěvky uživatele - 158.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Williamsova vo vyske 450 mnm a viac, 13.4.2014
Mám skromný dotaz. Může mi někdo poradit proč hruška wiliamsová červená nekvete a prakticky již 10 roku čekám jestli tuto urodu se mi podaří ochutnat. Prováděla jsem řez, prováděla jsem kroužkování a stále se objeví pouze listy. Již letos jsem byla... celý příspěvek >
Proč wiliamsova červena nerodi, 28.7.2013
Díky určitě to provedeme a uvidi se.
Proč wiliamsova červena nerodi, 14.7.2013
Hrušeň na již asi 10 roků, krásně roste, ale plody nějak utekli. Prakticky ani moc nezakvete a na zahradě máme ještě jine druhy hrušek. Co se tyka urody hrušek  - konference a hardyho,  prakticky se stáva, že hrušky zarodi, ale plody ještě... celý příspěvek >
Zimolez - kamčatská nebo jarní borůvka, 14.7.2013
Dobrý den. Ja sice nemohu poradit, protože sám potřebuji radu. Mám tuto kamčatsku borůvku již nějaký ten rok. Krásně roste, ale problémy mam z jejich plody. Krásně na jaře plody nasadi, pěkně rostou, ale když se na ně těším nemam šanci je pozbírat.... celý příspěvek >
Kanadska brusinka, 20.10.2012 Obsahuje fotku
Nevím, ale roste mi něco, co bylo koupene jako kanadska brusinka.Neni to plazive, je to již keřík vysoky asi 1 m. Nasazených bylo mnoho čtyřtyčinkových plodu, ale zůstal mi jen jeden, z kterého každého plodu raši teď dalši plody červene. Byl... celý příspěvek >
Dyně, 15.8.2012
Plody rostou přímo u šlahounu a květy ještě nejsou rozvite, ale plane květy jsou bez plodového zakladu a rostou do výšky.takovy květ můžete štětcem malovat cely rok, ale nic nenamalujete.
Dyně, 11.8.2012
To jste na tom krásně, ja autorka dotazu mám šlahouny delší a prozatím žaden plod, pouze same květy. Chtěla jsem radu, ale ta ještě tady neni žáídna.
Dyně, 10.8.2012
Mám problém při pěstováni dyni. Jsou sice různe druhy, velké, žlute i zelene, maji kvalitni zem, krásně rostou a tahaji se, ale pouze tam svíti krásne žlute květy a plody si vzaly dovolenku.  Může někdo poradit proč nemám plody? Děkuji.
Proč nerodi hrušeň wiliamsova, 17.5.2012
Díky za rady. Vyvazovani jsem provaděl na jablonich a na konferenci a krásně rodi. Nejsem zahradník a předpokládal jsem, že to vyvazovani nema až tak velky vliv. Všechny rady vyzkouším a uvidím příšti rok. Dík.
Proč nerodi hrušeň wiliamsova, 16.5.2012
Mám již asi 10 let Wiliamsovu červenu, ale urodu stale žádnou. Přitom mám dalšich 6 druhu hrušek a problémy jsou minimálni. Sem tam se na ni objevi hruška, místo červené zelena. Originál červene, ale asi jenom na ochutnáni se objevili asi ve čtvrtém... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika