Příspěvky uživatele - 90.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna alebo dolmar, 2.2.2015
Zdravím, do probírek bych doporučil spíš 545, já tedy osobně do probírek používám HQ 550 XP a nemůžu si ji vynachválit. Rozdíl mezi cenou 545 a 550 XP je zhruba 800 Kč, takže bych spíš volil 550 XP. Je to lehká, obratná pila, která má dost velký... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Jestli opravdu chcete 3/8 řetěz, tak to tedy kupte raději 562 XP, ta se s 3/8 řetězkou standartně prodává. Jak tady už psal kolega.
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Jestli to máte na samovýrobu, tak vám 555 určitě bude bohatě stačit. 562 XP je už profi pila, s kterou se musí umět dělat, kvůli motoru, který se montuje do XP modelů.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 8.1.2015
Zdravím a mám jeden dotaz, který se týká konkrétního deflektoru, a protože nechci zakládat další diskusi, zkusím se zeptat tady. Má někdo zkušenost, jak rozprostírá posekanou hmotu deflektro zahradního traktoru STIGA 3084 H? Zda je to přibližně... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 7.1.2015
Myslím si, že by to neměl být problém, protože má dost podobné parametry a konstrukci, jako Husqvarna 550 XP. Je to také pila převážně do probírek a na odvětvování. Ale jak jsem už výše napsal, zvládne porazit i strom kolem 3 kubíků a to bez menšího... celý příspěvek >
Výběr sekačky, 4.1.2015
Vážený pane, chtěl bych se s vámi podělit o své dlouholeté zkušenosti s různými typy sekaček (elektrickou plechovkou bez pojezdu od Mountfieldu se záběrem 46 cm, Hondou HRB 476 C1 s rotostopem a pojezdem a plastovým šasi, které mě mělo dle názoru... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Zdravím, taky bych doporučil Husqvarnu 560 XP. Možná by stačila 550 XP. Kácel jsem s ní 3 kubíkový smrk a úplně bez problému. Ale samozřejmě není na takovouto hmotu určená. Jinak v probírkách by byla úplně ideální a odvětvování je s ní opravdu... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 30.12.2014
Asi bych se také klonil k výběru Husqvarny 543 XP, jako kolega. Mnohokrát jsem s ní řezal a je to dobrá pila. Lehká a zárověň poměrně výkonná. Když budete dbát na správné ostření řetězu a budete se k ní chovat, jak se sluší a patří, tak nebudete... celý příspěvek >
Jarní cibuloviny - mohou už ven?, 10.11.2014
Tak to moc děkuji za příspěvek. Zrovna jsem se chtěla zeptat, co mám dělat, když mě raší tulipány a nějaké další cibulky, které jsem teď na podzim zasadila. Takže se vlastně nic neděje. Díky.
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 3.11.2014
Dobrý den, tak mě to nedalo a i přesto, že malotraktor na sečení STIGA ESTATE 3084 H jsem měl už zazimovaný, šel jsem univerzální měřič Sunway na něm vyzkoušet. Omotal jsem čtyři závity kolem kabelu ke svíčce dle návodu a na měřiči jsem nastavil... celý příspěvek >
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 31.10.2014
Dobrý den, děkuji vám za zatím došlé reakce, i když některé byly spíše úvahy typu "co by jak by" nebo potřeba přispěvatele blýsknout se brilantní znalostí techniky a nezpochybňuji jedny ani druhé, ale já se čitatelů fóra ptal na konkrétní... celý příspěvek >
Poradí někdo jak nastavit měřič otáček a motohodin?, 30.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych požádal návštěvníky tohoto fóra, zda má někdo praktickou zkušenost a mohl by mě poradit, jak nastavit univerzální měřič otáček a motohodin Sunway. Chci ho použít na zahradním malotraktoru osazeném čtyřtaktním benzínovým... celý příspěvek >
Rakytník - keř, nebo strom?, 5.10.2014
Mám několik keříků a všechny plodí. Jen by mne zajímalo, čím se rakytník hnojí, jestli hnojivem na plod nebo okrasné rostliny.  Hana
Stihl ms661, 27.8.2014
Zdravím chlapi nemáte někdo zkušenosti s pilou Stihl ms661? Budu si ji kupovat na manipulaci a jelikož je to horká novinka tak nikde nejsou žádné recenze. Předem díky za každou radu.
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 16.8.2014
Pane 59.175, že má člověk při koupi nové věci pech, to se holt občas stává, a to i u věcí daleko nákladnějších. Mohl byste mě prosím trochu blíže popsat, co všechno vás na traktoru za závady postihlo, že koupi traktoru hodnotíte jako katastrofickou?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika