Příspěvky uživatele - 103.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Pružinka na škrtiacu klapku karburátora je nová, tie dve kratšie sú natiahnuté už tak sa snažím ich ako tak nastaviť,..lebo aj to tiahlo bolo úplne rovné tak som ho len tak ohol cca podla obrázku v návode ako som videl a všetko ovládanie bolo ináč,... celý příspěvek >
Malotraktor - regulátor ťahu, 12.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcem sa spýtať či mi viete poradiť, objasniť ako má pracovať regulátor ťahu na maltoraktore podobný systém motorov ako vari, agzat - konkrétne je to motor Robin EH18V, bol rôznymi "majstrami" rozštelovaný, tak sa... celý příspěvek >
Kosačka - pojazd DSC, 4.5.2015
Ďakujem za info
Weibang WB 536 SB vs AL-KO Highline 525 VS, 2.5.2015
Skor al-ko by som bral - v recenziach plný kôš pri tej druhej preklápa kosačku a pozerám bočný výhoz sa musí skrutkovať - je to zdlhavejšie tým pádom.
Kosačka - pojazd DSC, 1.5.2015
Zdravím, viete mi presnejšie povedať čo je to pri kosačkách: pojazd DSC - Dynamic Speed Control?
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 24.6.2014
Dal som AVX 10X 775 LA  - je oki trošku kratší ale.
Klasika - výběr sekačky, 24.6.2014
Vy kosíte trávu z 5cm na 3cm? To sa v reáli asi nedá na veľkej záhrade - ja kosím 15-20cm trávu tak na 5cm :)
Briggs&Stratton - motory, 24.6.2014
Zdravím, neviete mi poradiť na uvedené motory Briggs&Stratton - kosačiek - www stránku kde presne zistím číselné kódy - označenie jednotlivých súčiastiek ako rôzne tiahla, pružinky a všetko ostatné? Vďaka za info Miro.
MF 70 - vyorávač zemiakov, 22.6.2014
Zdravím, neviete niekto poradiť či sa dá na uvedenú kosačku MF 70 spraviť vyorávač zemiakov - alebo prispôsobiť? Dík za info
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 21.6.2014
Menili ste už doma klinový remeň na uvedenej kosačke? Ako postupovať? Aký presne remeň tam má byť, lebo je ťazko ho zohnať taký nieto: mám označenie: 10/ZX LI 772
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 5.6.2014
Kosím na tretej dierke od spodu. Ale čo má kamrát inú slabšiu kosačku výkonovo tak hovorí že jemu to ide oki - tak neviem či toto je tak konštrukčne riešené ako ochrana alebo čo.
Sekačka Alko Silver 470 BRV Premium, 5.6.2014
Zdravím, no kosačka vcelku oki - ale neviem pri trošku vyšej tráve 20cm a hustejšej - kosačka nestíha motoricky - proste otačky idú dole, a prestáva kosiť - nevládze - ale asi je stavaná na menšiu trávu. Aké máte vy skúsenosti z praxe - robí to... celý příspěvek >
Koza na řezání dřeva, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Ja používam kozu na rezaní dreva Easy cut Oregon - spokojnosť úplná, dajú sa dať aj dlhšie kmene
Náhradný nôž na Al-ko 520 BR, 5.5.2014
Tak to je veľmi zaujímavý postreh - skúste presnejšie to ešte odsledovať, veď tá trava musí zostať aj u suseda na trávniku predsa... žeby ju hlbšie zapracovalo do podložia trávy, alebo tak na jemno ju rozseká tá susedova kosačka?
Náhradný nôž na Al-ko 520 BR, 30.4.2014
Tak skúste nôž od firmy: Abbecon - tie sú iné a vhodnejšie aj na mulčovanie, mokrú a väčšiu trávu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika