Příspěvky uživatele - 92.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň kaktusu?, 2.9.2015 Obsahuje fotku
Prosím, poradte.dá se zachránit a o co se jedná?Plíseň? Díky moc.Michaela
Magnolie Stellata - mšice, slimáci, 25.5.2015
díky, budu muset zkusit :-)
Magnolie Stellata - mšice, slimáci, 24.5.2015
Jojo, ale i tak, potřebuji jistotu. Už má magnolie dost namále :-/  vlastně jsem tam slimáky zmerčila poprvé, jinak jsem myslela, že je to mšicemi. No, zkusím, teď jsem byla s baterkou na lov a po hodině žádní další návštěvníci, tak fajn... celý příspěvek >
Magnolie Stellata - mšice, slimáci, 24.5.2015
To se lehce řekne, ale jak? Těch pár malinkatých lístečků mají sežrných hned, to bych u magnolie musela nocovat, jinka nevím :-)
Magnolie Stellata - mšice, slimáci, 24.5.2015
Dobrý den, můžete mi poradit? Letos jsem zasadila magnolii Stellata. Bohužel ji zřejmě napdaly mšice, i když ty jsem neviděla, ale řádí kousek vedla na růži, tak jsem si myslela, že je to stejný problém. Magnolie měla zkroucené lístky, nyní jsou... celý příspěvek >
Habr - boční střih, 17.5.2015
a kdy nejdříve? plánujeme to na příští rok, díky :-)
Habr - boční střih, 16.5.2015
Dobrý den, mám od roku 2008 zasazen živý plot z habrů. Byl vysázev v trojsponu a nyní má něco přes dva metry, které se snažíme udržovat. Je zasazen u drátěného plotu, který habr již prorůstá. i přes každoroční střih v červnu a koncem... celý příspěvek >
Tipy na převislý keřík do 0,8 -1 metru - pendula, reversa, 15.5.2015
zřejmě zvolím čimišník, pokud seženu ne nižším kmínku nebo nějaký hjelhličnan na kmínku, díky :-)
Tipy na převislý keřík do 0,8 -1 metru - pendula, reversa, 15.5.2015
Děkuji moc za rady, spíše jsme však chtěla něco s přepadající korunkou až k zemi. Ale ten čimišník, ten jsme sice viděla jen vyšší než do metru, ale ten by stál za to, nebo tedy nějaký jehličnan na kmínku s převislými výhony :-) díky moc.
Rychleji rostoucí jehličnany, 6.5.2015
Lído, děkuji Vám mnohokrát, že jste se podělila o své zkušenosti. Přesně něco v tomto duchu jsem čekala, že mi někdo zkušený tady poradí :-) jsem zapálený začátečník a zakládám si sama zahradu o dost velké ploše, protože mne to zkrátka baví a... celý příspěvek >
Rychleji rostoucí jehličnany, 6.5.2015
Prosím poraďte. potřebuji zasadit několik skupinek jehličanů a kvůli rychlejšímu vytvoření clony bych ráda, abych na výšku 2-3 metry těchto stromků nemusela čekat 10-20 let. Pomaleji rostoucí borovice apod.bych zvolila jen pár kousků :-) Několi by... celý příspěvek >
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
Zdeňku, děkuji Vám mnohokrát za vyčerpávající odpověď a rady :-) Michaela
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
Dobrý den, můžete mi, prosím, poradit, kdy a jak zaštipovat, zalamovat borovici kleč a borovici. Někde uvádí na jaře, někde v polovině léte. Někde uvídí zkrátit celé přírůstky, někde polovinu. Nechci borovicím nějak ublížit. Důvodem potřeby... celý příspěvek >
Tipy na převislý keřík do 0,8 -1 metru - pendula, reversa, 3.5.2015
poradíte? díky moc. Ideální by byly i květy v létě, ale není nezbytně nutné- půjde o slunné stanoviště. ideálně kompatktní keřík, případně i jehličnan :-)
Kryptomérie japonská elegans viridis, 20.4.2015
máme to sice 100 km, ale díky za tip. PS. a s tím "oslovením" máte pravdu :-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika