Příspěvky uživatele - 216.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Mimochodem, právě žvýkám parménu. Je taková nakyslá, pokud bych měla něco označit slovem "limonádová" či spíše "vitacitová" příchuť, byla by to asi parména.
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Mám díky svému věku a typu stromu prakticky jedinou možnost výběru. přesazování se rozhodně konat nebude. Takže chci vybrat skutečně to, z čeho budu mít do konce života radost. Jak byste na to šel vy?
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 27.10.2014
Výborně, to bude mít manžel radost, až se mu budu co den hlásit z jiné školky v republice Ne, stromy najdu přes e-shopy, a poté se rozjedu už najisto vybrat ten nej z řady.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
Děkuji moc - nyní ze seznamu potenciálních nových obyvatel naší zahrady škrtám banánové zimní - předobraz (či spíše předchuť) Goldena nechci
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Prosím vás, a jak byste je chuťově popsala? Nad Matčiným jsem také zpočtáku uvažovala, ale dle popisů to vypadá, že je to též jedno z těch "pouze" sladkých. Malináč mě také zajímá, pokud by chutí byl podobný Redlove (velice sladké, šťavnaté jablko,... celý příspěvek >
Muj chutovy zebricek, 27.10.2014
Odrůdy máme popsané, na A4 je plán výsadby. Nabízela jsem čistě na ochutnání v návaznosti na jiné příspěvky autora, pochopila jsem, že je velký jablkomil. Ale do Šumperka skutečně v blízké době mít cestu nebudu.
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
Jsou moc sladká, tedy - jenom sladká.
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 27.10.2014
Mrknu na ně, děkuji.
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 27.10.2014
Tak u nás, ve školce ve vedlejší vsi mají pouze moderní odrůdy a při poslední návštěvě mi pan zahradník tvrdil, že staré odrůdy nejsou odolné a ještě něco, to jsem již zapomněla. Čili ne všude seženu právě ty jabloně, které chci, a ráda si vyberu... celý příspěvek >
Muj chutovy zebricek, 27.10.2014
Prý je to jedno z nejchutnějších jablek vůbec (i kvůli tomu tuto odrůdu sháním k sobě), můžete to potvrdit?
Muj chutovy zebricek, 27.10.2014
Prosím, pánové a dámy profesionálové, dělejte zde osvětu, a nám laikům pište, která starší jablka jak chutnají, na co ty které jabloně trpí a netrpí, ať se člověk lépe orientuje. Je to od vás velice záslužná práce Pane Vysloužile, ze které... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
Starkimson máme jeden v sadě blízko Poděbrad. jablka byla otrhána letos v říjnu, byla taková středně velká, nafialovělá. Chuť byla sladká, na mě až moc "plochá", na mě jim chyběla špetka nějaké jiné chuti. Na druhou stranu, co si pamatuji z dětství... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
Pěkná diskuze, budu ji sledovat, právě rozmýšlím nákup jabloní do vlastní zahrady v rámci obnovy stromů. Za mě (jakožto čistě konzumenta zatím zahradničením nedotčeného) jsou favoriti tito: Idared - z jablek, která mohu sehnat v obchodech. Řehtáč... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 27.10.2014
Aha, děkuji. Mám knihu od H. Bischofa a J. Suse Řez ovocných stromů, momentálně ji zrovna čtu, takže pokud pochopím a naučím se rozeznávat ty typy větví a pupenů, tak teoreticky zvládnu zapěstovat i korunku, minimálně už dokážu ve školce poznat tu... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 26.10.2014
Na otázku špičáků jsem již zde na foru narazila, a pochopila jsem, že špičáky nebrat. Bylo napsáno něco v tom smyslu, že špičák je přeroubovaný strom z loňského prodeje, který se neudal, takže škoda podnože..
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika