Příspěvky uživatele - 42.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy a čím hnojit, 14.10.2013
Hezký večer, prosím o radu, jakým hnojivem a v jakém termínu hnojit ovocné stromky (jabloně, hruška, švestka, vše zákrsky.)? Nemám ani kravský ani koňský hnůj i kompostu zatím jen málo. Děkuji. Břeťa
Topaz, 10.10.2013
Tak mi letos Topaz zaplodil nádherně, bohužel byl zasazen v době kdy jsem tu ještě nebydlel, takže dnes u neumím říct na jaké podnoži je. Po červnovém opadu a probírce dozrálo cca 200 jablíček cca 7 až 8 cm v průměru, výborné chuti a bez jakéhokoliv... celý příspěvek >
Kysané zelí, 24.9.2013
díky :-)
Kysané zelí, 23.9.2013
ok díky. Kdy tedy nakoupit? Koncem října?
Kysané zelí, 22.9.2013
Zdravíčko zahradníci, tak to letos chci zkusit zase, ale už v keramickém zeláku. Má někdo zkušenosti s již nakrouhaným zelím(moc se mi nechce krouhat, mám toho po těch čalamádách už dost). Kde by se dalo koupit na ostravsku již nakrouhané zelí? A... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika