Příspěvky uživatele - 106.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc plodů višně, 15.7.2014
Na prach to nevypadá, mají to komplet všechny plody, některé vic, některé méně.  Na chuť to vypadá ok, a poškození je jen takové od slupky, uvnitř nic, cca 0,2 - 03mm pod slupkou poznáte, kde ty tečky byli. Tak jsem se bál je konzumovat, jestli... celý příspěvek >
Čím vyhubit plevele v nově založeném trávníku?, 15.7.2014
Já mám taky cca 2 měsíce starý trávník, zatím se chemie bojím, tak klasicky lezu po trávníku cca 400m2   a zatím to odpleveluji ručně, aspoň to nejhorší, ale příští rok bych chtěl zkusit Travin, který zároveň i trochu prohnojí. Co vy na... celý příspěvek >
Jakou travní směs vybrat?, 15.7.2014
Já jsem koupil směs od Wolf Garten Fun, a jsme nadmíru spokojeni, lezla ven už po 3 dnech a po 3 nedělích jsem vesele sekal. Fajnová čistá směs, absolutní spokojenost, ale taky záleží komu se kam co hodí...
Honda Vs. Briggs&Stratton, 15.7.2014
Hodina až dvě sekání, na jeden litr vám přijde nemožné? Na každý den mám nádrž, pořád dokola, vždy na dně něco zbyde. Takže je to tak 
Nemoc plodů višně, 15.7.2014
Pochopte, že se v tom vůbec nevyznám, takže vaše standartní postupy jsou pro mě úplně neznámé. Proto se ptám zde, kde jsou zajisté i odborníci na danou tématiku. Protože jsem si myslel, že je to nějaká višňová plíseň nebo něco takového, tak... celý příspěvek >
Nemoc plodů višně, 15.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo, co by to mohlo být na plodech višně za tečky? Nic podobného jsem nikde nenašel, tak jsem to nafotil a dal sem. Jestli to půjde zachránit, nebo už je po úrodě? Díky
Který motor zvolit?, 15.7.2014
Takový co do sekaček a jiných pomocníků lijí líh, ředidla, a jiné rozpouštědla a pak si zde stěžují na nekvalitní motory bych kopnul rovou do ... A je to jedině dobře, že nechtějí jet, ještě by sekačka mohla mít ruce a hned mu nafackovat.  V... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 15.7.2014
Tak to nechápu, co vás mělo překvapit. Všichni dělají v Číně a to doslova. Záleží jen na tom, jak si tu kvalitu ohlídají.
Zkušenosti se Stiga traktory, 14.7.2014
Konkrétně se Stigou nemám osobní zkušenost žádnou, ale v testech jakéhokoliv výrobku jsou vždy až na chvostu, takze s kvalitou zpracování to asi nebude žádná hitparáda.Přeci jenom je to kupa peněz...
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Ale co mě opravdu těší, je taková základní věc: i když má odmákáno stovky hodin, vždy za tepla chytne na jedno otočení motoru, tzn zhruba do půlky šňůry - když vidím souseda, jak s tím za tepla zápasí, je mi ho upřímně líto (ale nevím přesně co má,... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs&Stratton, 14.7.2014
Připojím i mojí reakci, možná již zbytečnou ale přece. Zhruba 8 let vlastním sekačku Honda s 4,5 koňmi. Nikdy se mi nestalo, že by nechytla, nebo byl jiný problém. Každý rok vyměním olej a filtr, nůž brousím pravidelně. Co ta se nadřela, to není... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika