Příspěvky uživatele - 194.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kadeřavá petržel neklíčí, 29.6.2015
Obecný jev-neklíčí žádná zelenina: Seju zeleninu ještě od totáče. Všechno vždy vzešlo!! Posledních asi 5 let skoro nic nevzchází. Moudré rady od odborníků přehlížím, protože má mnoholetou zkušenost.  Různé machrování je nanic. Takže co se děje?... celý příspěvek >
Reklamace semen, 29.6.2015
Mluvím s hodně zahrádkáři-obecný jev - semena neklíčí!!! - Co se děje? Nebývalé množství stížností na klíčivost semen, hlavně zeleniny. Tak mně to připadá že je to dělané záměrně - jinak to není už možné!!! Mnoho lidí seje odjakživa zeleninu a... celý příspěvek >
Roundap, 7.5.2015
Mám takový pocit, že Roundup účinkuje různě podle toho kdy je aplikovaný. Podle roční doby, počasí, vzrůstu vegetace atp. Ředím to stejně a výsledky jsou různé, někdy dokonce nulové. Postřik v době kdy nepřijde déšť. 
Bramborové dozrávací geny, 23.4.2015
Zahradník mně řekl že brambor dozrává podle délky dne. Zasadit je můžu kdy chci (přehnáno), ale rozdíl jeden měsíc nic neznamená. Brambory - stejný druh-dozrají ve stejnou dobu. Je na tom něco? 
Roundup pod rybíz atp, 21.4.2015
Zkouším to u čtyř starších keřů co to udělá. Když nezapomenu podám hlášení jak to dopadlo. 
Plevel v rybízu, 20.4.2015
A nešlo by to zelené jemně přemáznout smetáčkem namočeným v naředěném totálním Roundupu? Opatrně aby se nenatřely také listy keře?
Roundup pod rybíz atp, 20.4.2015
Je možné opatrně použít postřik totální ROUNDUP na začínající plevel pod rybízovými keři, malinami i když mají rostliny malé listy? Když postřikuji hned u země za bezvětří neměly by se snad keře zničit? Plevel v keřích pořádně vyroste až se keře... celý příspěvek >
Brambory hnijí ve sklepě, 9.1.2015
Ještě nikdy jsem se nesetkal se zajímavou hnilobou bramor ve sklepě. Brambory hnijí od povrchu dovnitř a zbude z nich jen jakési bláto. Hnijí v některých bedýnkách a v některých ne. Když jsem shnilé brambory vyhazoval zahlédl jsem tam nějkého brouka... celý příspěvek >
Pěstování zeleniny pod bílou netkanou textilií?, 24.12.2014
...přikrýt destičkami.. (pův. detičkami)
Pěstování zeleniny pod bílou netkanou textilií?, 24.12.2014
Pod bílou foliíí je problém se zalivaním. Jiný postup. Semínka zasét a přikrýt detičkami, černou folií atp. Půda pod tím nevyschne. Semtam se podívat jestli už něco leze. Když toho leze dost desky odtranit-už se to chytlo a už to roste. Přišel jsem... celý příspěvek >
Ovčí hnůj, 21.11.2014
Ovčí hůj je kyselý, protože obsahuje 50% nestrávené trávy. Z ovčího hnoje, z travní buničiny se vyrábí v Anglii papír. Ovčím hnojem si zakyselíte pozemek. Ovce nemá takový trávící trakt jako tráva, proto stráví jen polovinu trávy. Pro přímé hnojení... celý příspěvek >
Proti krtkům, 7.10.2014
 Vážení amatéři. Zde je stoprocentní rada od profíka. Do epicentra řádění krtků položím tranzistorák a naladím radio DUC-DUC.Na radio přiklopím malou vaničku, plastový sud atp. Radio nechám krtkům hrát 24 hodin-ve dne i v noci. Po této... celý příspěvek >
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014 Obsahuje fotku
To co vidíte na přiloženém obrázku vyrostlo od března 2014 do 28.7.2014 z JEDINÉ malé sazenice ostružiny. Tak bujně rostoucí rostlinu jsem ještě neviděl. Ještě teď to není zralé. Ví někdo jaký to je druh ostružiny a jakou to má chuť když to... celý příspěvek >
Nefunkční doběhová brzda el.sekačky, 16.6.2014
El. sekačka asi rok stará. Přestala u ni fungovat doběhová brzda, čili při vypnutí sekačky se nůž točí strvačností dál. Mokrá tráva se v sekačce lepí, sekačka začne divně škvrkat. Sekačku vypnu a chci vyjmout nalepenou trávu a bác přes prsty, nůž se... celý příspěvek >
Aby jahody nezasychaly, 13.6.2014
3tím rokem 150 kopců jahod, Letos 2014 sklizeň 25kg jahod-je to na nepopustne folii-na slimáky nic nepoužívané-jen pri sberu je sem tam vyhodil na prasnou cestu. Pochopitelně 3 roky žádné okopávání ani zalévání. Nedokážu odhadnout jestli je výnos... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika