Příspěvky uživatele - 72.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s pilami Hecht, 5.8.2012
Já byh to, tak nedramatizoval. Ono si chce skutečně uvědomit na co tu pilu člověk potřebuje, jestli na těch pár smrčků do 30 cm (větší stejně dneska nedostane) do 25m ročně nebo na 60 cm duby, atd. Jestliže se jedná o první variantu podle... celý příspěvek >
Prosím o určení keřů, 31.7.2012
Děkuji za reakci. Foto květů bohužel nemám, ale našel jsem si obrázky příslušných druhů a odrůd a také v jakési soupisce druhů mám zkratku SCG, tedy nejspíš S. cinerea Grefsheim. Vedle tohoto tam mám ještě SBC a SJL. SJL by mohl být S. japonica... celý příspěvek >
Prosím o určení keřů, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Pěkný den, přikládám obrázky dvou keřů (oba kolem 1,5 m), větší (vlevo na obr 1) má kopinaté lístky cca 5 cm dlouhé, menší (vpravo na obr 1) také kopinaté, ale jen 3 cm. Je také o něco menší. Řekl bych, že jsou rodově... celý příspěvek >
Šťáva z černého rybízu, 21.7.2012
Ahoj všem, šťávu jsem zkuisila a doporučuji-výroba je snadnější, než když se rybíz mačká nebo odšťavňuje.CHuť šťávy je lahodná.Listy z rybízu mají ve výrobě své místo... Ahoj Martina.
Výstava růží Chládek - stojí za návštěvu?, 23.6.2011
Pěkný den, nevíte někdo, zda výstava růží, kterou avizuje zahradnictví Chládek stojí za návštěvu? Mám to 150 km, tak abych neviděl to samé jako jinde v zahradnictví. Případně ocením doporučení na jiné místo (prodejní) kolem trasy ČB - Praha (přes... celý příspěvek >
Zemina do nového skleníku, 31.5.2011
Právě, žádný atest nemá, původ pochybný, dávala se do toho ještě kůra.Kvůli možným TK jsem ho nakonec všechen zase ze skleníku vybral.
Zemina do nového skleníku, 31.5.2011
Pěkný den, dokončuje skleník na zeleninu a před jeho osazením bych rád udělal záhony. Bohužel už jsem po všech úpravách kolem domu bez ornice i kompostu. V zahradnictví mi doporučili Substrát B od Rašeliny Soběslav (mám to pár kilometrů a můžu si... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.9.2010
Pěkný den, jen reaguji na San Marzano, toto rajče od Neapole je považováno za nejlepší odrůdu pro vaření rajčatových omáček, má proto minimálně šťávy a semen, které okyselují výtvor. Italské plechovky s rajčaty často obsahují právě San Marzano. Pro... celý příspěvek >
Jakou slivoň?, 30.11.2009
Tak nakonec je to Wagenheimova, dens jsem ji tedy vyměnil za Althanovu, no uvidím, s něčím se začít musí.
Jakou slivoň?, 29.11.2009
Dobrý den, na nově vybudované zahradě bych rád měl jeden strom dobré (chutné) švestky nebo ryngle, pouze na přímý konzum. Lokalita Třeboň, cca 460 m, půda spíše jílovitá. Pročetl jsem kde co, jsem z toho jen zmatený. Od "staré" vesnické... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac 947, 7.7.2009
Dobrý den přes vaše většinou špatné skušenosti jedna dobrá. Pilu jsem měl šest let, než mi ji bohužel ze stavby ukradli. Každý rok jsem dělal 40 m3 dřeva v lese na stojato pro vlastní potřebu. Musím říc že narozdíl od kamarádovy husqarny se moje... celý příspěvek >
Wistarie, 20.6.2009
Je to tak.Každá má již dávno určené své prostředí k žití. Děkuji pěkně.e.
Wistarie, 17.6.2009
Ano, jako pokus: za 1.) v květináči a za 2. v obývacím pokoji... Děkuji za odpověď. OK, asi máte pravdu - podřídím se přírodě.  Byl to jeden z mnoha mých typů, proč mi dává najevo svoji nechuť růst... Škoda. Ale přesto 40 l zeminy není zase tak... celý příspěvek >
Bougainvillea, 17.6.2009
Dobrý den.Ráda se připojím k vaší diskuzi o bougainvillee.Před 5 lety jsem si ji přivezla ze zahradnictví v Rakousku.Tady v té době ještě nebyla v prodeji. Až letos ji vidím v Třeboni v každém i malém květinářství a také v ČB v OBI nebo IGY, ale... celý příspěvek >
Wistarie, 17.6.2009
Pěkné odpoledne.Také mám dotaz a budu ráda, když budete někdo reagovat. Jako pokus jsem si letos s velikou radostí zakoupila asi 1m vysokou wistarii s úmyslem udělat z ní na 1-2 roky bytový doplněk:-))) (a poté darovat známé na zahrádku). Koupila... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika