Příspěvky uživatele - 130.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Top taste medzi orechom?, 31.10.2013
samozrejme korene co sa dalo som z jamy osdtranil, ale to zasobne hnojenie... tak tomu vobec nerozumiem :(
Top taste medzi orechom?, 25.10.2013
jamy boli velke cca 3/4metra na priemer a hlbka tak 40cm, ale nedaval som naspet povodnu hlinu ale zahradnicky substrat a na vrch poslednych 10 cm povodnu hlinu, v jamach bolo vela kamena a korenov od toho orecha tak neviem co to spravi
Mlade smreky, 24.10.2013
zdravim, da sa vysadit tak zo 10 mladych smrekov ku plotu a strihat vrsky nech rastu do sirky aby z toho bol taky zivy plot??? alebo ako to bude rast ked to dovrci vysku plota, ustrihnem z neho 20 cmm cca??? zhustne to niako? dakujem
Top taste medzi orechom?, 24.10.2013
Zdravim, vyrezal som orech taky velky a par metrov od neho som musel vysadit 2 top tasty lebo som nemal inu moznost, myslite za sa chytia a bude sa im ako tak darit, ci to bolo zbytocne?
Skvrny na slivce, 17.9.2013
v pripade ze nechcem niako vela chemie, nestacilo by to na jesen len prihnojit?
Skvrny na slivce, 17.9.2013 Obsahuje fotku
a co ja na to najlepsie, vygugli som ze niekto to nechava tak iny strieka ale nic konkretne
Skvrny na slivce, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravim, minuly rok som vysadil 4 bystricky(klasicke zo sadu od kamarata, ziadne ockovane klasicke polne), a na listoch sa zacinaju obiavovat nejake pupna a skvrny, o 10 metrov zhruba sa nachadza stara slivka polovyschnuta asi so sarkou... celý příspěvek >
TopTaste?, 17.9.2013
a neda sa to nakombinovat? o kolko neskor dozreju duranzie od Top Tastu?keby to nebol niaky velky rozdiel niako by sa to dalo hadam :D
TopTaste?, 13.9.2013
Po precitani celej problematiky Top Taste sa neviem rozhodnut pre kupu Top Taste alebo Duranziu, chcem to pravazne na palenie a pretoze v okoli je par starych sliviek so sarkou(neudrzovane zahradky) chcem kupit nieco co by nebolo nachylne na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika