Příspěvky uživatele - 179.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kupa motorovej píly, 20.3.2014
Doporučím z vlastní zkušenosti Stihl ms 311 a nebo od Husqvarny 365 obě výkonově i váhově srovnatelné.Ale na tu 365 si dejte pozor, zkuste ji ještě koupit bez systému X-TORQ.
Pila husqvarna 365 sp A xtorq, 4.3.2014
Poznáte to jednoduše na krytu startování jak je napsáno Husqvarna 365 sp. tak je pod tím napsáno X-TORQ a další typ je že staré měly šedou pačku sytiče ty nové je mají už modré.Ale musíte si pospíšit už jich moc nebude.
Pila husqvarna 365 sp A xtorq, 4.3.2014
Zdravim Vás Husqvarna už nevarábí klasické Husqvarny 365 speciál, od roku 2014 daly do vyladěné 365 nový né tak vyladěný motor X-TORQ který má funkci předvýplach motoru čerstvým vzduchem.Mnoho lidí v diskusích s těmito motory nejsou spokojeni.Pokuste... celý příspěvek >
Paděleky, 25.2.2014
Já jsem měl kanystr od Husqvarny originál, držel mi zhruba dva roky potom se kompletně rozpadla hubice na benzín s ochranou proti přelití, vená nové hubice 350,-Kč=polovina ceny nového kanystru, koupil jsem si Stihl a jsem spokojen.
Husqvarna 365 special, 10.12.2013
Chtěl bych se zeptat na tuto pilku, jaké sní máte zkušenosti?dobré i zlé.
Ochranné pomůcky protipořezové, 12.11.2013
Zdrávím tě Romane chci si ted koupit tu přilbu Stihl Extreme ale zarazil jsi mě tím že se sítka je poruchová?Můžeš mi to přiblížit co všechno se na ni kazí?
Ochranné pomůcky protipořezové, 11.11.2013
Určitě doporučím protipořezové kalhoty s laclem, vlastním je od značky Proles a jsou supr, na to domácí krájení nemá smysl kupovat ty nejlepší pro dení dřevaře.Přilba je základ ale nekupujte si ty nejlevnější doporučuju Stihl Extrem sice otrochu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika