Příspěvky uživatele - 150.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak napravit řezem tuto révu, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto
Jak napravit řezem tuto révu, 16.6.2014 Obsahuje fotku
Máte pravdu, byl jsem v domnění, že je jen jeden, ale osahal jsem to a zjistil, že je jich tam více - viz foto. Vyrůstají trochu dále, ale jsou krásně dlouhé, jeden jsem vyvázal na drát, na ten nižší se bojím, že se ulomí. Mám ty konkureční... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 15.6.2014 Obsahuje fotku
zde ulomený konec
Jak napravit řezem tuto révu, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Tak a mám velký problém - tak vidno z foto na kmínku ve tvaru "ohnuté fajky" je jen jeden výhon, který byl však zaklíněn, neboli se zasunul do obložení RD a i když jsem se snažil jej opatrně vyndat, tak se konec ulomil. Poroste to dále do délky, či... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 13.6.2014 Obsahuje fotku
a poslední
Jak napravit řezem tuto révu, 13.6.2014 Obsahuje fotku
a další
Jak napravit řezem tuto révu, 13.6.2014 Obsahuje fotku
další
Jak napravit řezem tuto révu, 13.6.2014 Obsahuje fotku
Tak posílám další foto, snad jsem to vyfotil dle Vašich představ:
Jak napravit řezem tuto révu, 12.6.2014 Obsahuje fotku
Tak mí věrní rádcové, myslím, že nastal čas, pochlubit se fotkou, jak se má k světu opravená réva. Dle mého laického názoru, je moc pěkná!! Myslím, že by potřebovala nějak upravit, poraďte, díky.
Výsadba sazečky, 12.4.2014
Je možné vysadit sazečku, která již raší - má malý zelený stvol?
Nekrotické poškození dřeva?, 3.4.2014
Jediné řešení asi bude odříznout kmínek až dole a nechat jen tu poslední větev. Máte jiné řešení?
Nekrotické poškození dřeva?, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Zdravím vespolek. Tak tohle mám na sloupcové jabloni greencast, jedná se o nejkrotické poškotení dřeva? Con s tím? Děkuji.
Jak napravit řezem tuto révu, 24.2.2014
Podle jaké situace příští rok dočasný kmínek odstraním? Jesli finální bude dosti obrostlý a již schopen rodit? Však, pokud Vám to nevadí, budu samozřejmě průběžně informovat o vývinu révy a Vy mne usměrňovat a vést. Zatím velice děkuji, sám, ačkoliv... celý příspěvek >
Jak napravit řezem tuto révu, 24.2.2014 Obsahuje fotku
Takže provedeno, je to nyní již dobré?
Jak napravit řezem tuto révu, 22.2.2014
WIMPI díky, nebude se mi to zdát drastické, vím, že řez je základ, takže to tak provedu.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika