Příspěvky uživatele - 55.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypěstovat korunu?, 24.2.2016
Ještě jsem si vzpomněl, má se nechat pátý pupen úplně nahoře, ze kterého by se vypěstovat terminál, nebo pěstovat bez terminálu?
Jak vypěstovat korunu?, 24.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chystám se zasadit dvě třešně odrůd kordia a regina na podnožích ptáčnice. Stromy jsem zakoupil ve tvaru špičák. Chci jim nechat co nejvyšší kmen. Podle knížek, do kterých jsem koukal, jsem dospěl k závěru, že ořežu předčasný obrost, a na... celý příspěvek >
Jak založit korunu u vysokokmenu?, 24.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na podzim jsem zasadil dva vysokokmeny jabloní, odrůdy holovouský malináč a koksova reneta. Stromy jsou patrně naroubovány dole u země a ještě pod korunkou. Kolik mám nechat větví, mám je nějak rozepřít? Mám vypěstovat terminál nebo dutou... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 18.8.2012
Dobrý den, diskuzi jsem jen krátce prolétl, ale hodně se tu řeší zda budou plody jedlé a nebo ubohé sazenice. Mám zkušenost, že jsem zasadil pár sušených plodů ze sáčku koupeného v Albertu a mohu potvrdit, že většina vyrazila. Rostliny mám jen na... celý příspěvek >
Pec na pizzu, 8.9.2011
Dobrý den, hledejte pec Venuše a odkaz se Vám zobrazí. Pečeme v ní chleba, pizzu, koláče, samozřejmě i maso - to je špičkové. Vynikající jsou i hovězí steaky i klasické řízky v trojobalu.
Pec na pizzu, 6.9.2011
Dobrý den, na českém trhu jsou nové stavebnice zahradních pecí na pizzu i chleba, máme ji od jara a jsme velmi spokojeni, stavba je velmi jednoduchá. S pozdravem
Juka - plíseň?, 9.9.2009
Ahoj, myslím si, že se opravdu o svilušky nejedná. Nezaznamenala jsem na listech jediný pohyb. Navíc toto "žíhání" není poškození listu, ale dá se setřít.
Juka - plíseň?, 22.8.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, pročetla jsem tady hodně příspěvků, ale nenašla jsem radu pro můj konkrétní případ. Dostala jsem asi před půl rokem juku - mám jí v bytě. Před pár měsíci jsem si všimla, že má bílé flíčky na listech. Při bližším ohledání jsem zjistila, že... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 19.1.2008
Mochyně a česka??? Vy Češi jste prostě neskuteční nacionalisti... přivlastnit jsi i mochynni... ufff... to je síla.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika