Příspěvky uživatele - 174.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nashi, Hosui, Kumoi, 18.9.2013
...jenom ve strucnosti, pokud chcete pludky probrat  - a i kdyz nejsou vetsi udelejte to strihacimi nuzkami. Ja je pouzivm na probirku vzdy, mam takove spicatejsi na bylinky.
Nashi, Hosui, Kumoi, 18.9.2013
take jsem koupila pred 5 lety Nashi i s Wiliamsovou. Wiliamsova i dalsi, kterou jme koupili a zasadili dalsi rok uhynula (asi na rez hrusnovou, protoze v okoli jsou okrane zahradky a temer nikomu se nedari vypestovat hrusku...) Tak jsem se rozloucila... celý příspěvek >
Mrkev plná červíků, 8.11.2012
urcite mrkev nejenotit, radeji vysit ridceji, a kdyz vytahnete mrkev, vzniklou diru peclive zahrabnout zeminou
Sametky - doplnění, 5.8.2012
A jeste neco: vysadte si na po cele zahrade a 10m salvej.
Sametky - doplnění, 5.8.2012
Nam se osvedcilo potrit pupinek lakem na nehty.  Svedi jenom chvilku, pak se sametka pod lakem udusi, takze az se lak v podstate po par dnech sam odloupne, kuze je zahojena. Preventivne nez vyjdeme na zahradu, tak pouzijeme Alpu, po prichodu... celý příspěvek >
Nashi, Hosui, Kumoi, 10.7.2012
Je rok 2012, takze vase hruska je uz davno v zemi, ale ja jsem koupila stromek taky s tim, ze musi mit opelovace Viliamsovu a tu jsem koupila zaroven, ale Viliamsova po dvou letech uhynula a moje Naschi mela prvni 3 roky jenom 1-2 male plody, ktere... celý příspěvek >
Olupující se kůra, 3.7.2012
Jsem taky amater a navic zacatecnik, ale k pestovani revy jsem dostala i radu, ze mam na jare oloupat uvolnujici se kuru a spalit, ze v ni prezimuji vselijaci skudci. Takze je to asi u revy normalni... Zdravim a preji uspech a radost.
Stříhání stromů - lepší jaro nebo podzim?, 9.5.2012
Zahradnik Jerome, ktereho humorne rady rada procitam jeste radi, mladsi stromy skracovat a prorezavat kdyz uz strom kvete, vidime, kde jsou uz kvety a strom nevyhani dalsi vetve, protoze silu dava do plodu. A take radi neodstranovat tenke vetvicky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika