Příspěvky uživatele - 132.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 25.6.2013
jo podle vás, ale prvotní dětské nemoci že spaluje olej se nikdy mix 4 nezbaví a zadíraji se ventily
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 24.6.2013
předtym jsem měl silnější křovák dvoutakt a když sem kupoval čtyřtakt měl sem strach že nebude stíhat teď už bych dvoutakt nekoupil je jinak zpřevodovan v převodu hlava má točky a motor nemusite tak vytáčet, je o něco těšší jediny mínus kšandy jsou... celý příspěvek >
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 24.6.2013
deci oleje do motoru na sezónu, dávám mu plnou syntetiku doporučuju 4 takt je bez smradu krásně startuje motor táhne odspodku šetříte si plíce jo a nemusíte skladovat mix se kterym jsou problémy jak je delší dobu
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
chlape máš recht když nechce vidět poruchy tož je nevidi a hneď pluje na lepši značku.
Levný malý traktor, 9.6.2013
Tak na malou rotačku to podle mě stačí. Na Tuber jsem koukal a nejsem si jistej, zda je to fakt slovinská výroba a ne chorvatská. Na nasetraktory.cz je vlákno a moc ho tam nechválí. Spíš bych si připlatil a koupil třeba třeba od Šálka - Cabrio 36HP a... celý příspěvek >
Staré odrůdy zeleniny a ovoce, 21.4.2013
nebo také toto video
Staré odrůdy zeleniny a ovoce, 20.4.2013
Podívejte se na video.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 14.4.2013
No když nic jinýho nezná, tož je nej.
Husqvarna 40, 13.4.2013
Ludo už se koukej po nové pile, jak si necháš takhle poradit.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 10.4.2013
Mno, protáčelo ložisko u 5000, píšete tak zasvěceně, že by Vám jeden věřil. Huska vyrábí pily, které maj velké závady a hledat vady u jiných značek nemůže zakrýt když chcete zmetky. Já řezal ještě u státních lesů s 242Xp a byla teda zmetek když se po... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 1.4.2013
Ve Vašem případě zřejmě nevylučuje, mnoho lidí je nakvačených z dlouhé zimy a nenapadne je v tomto ročním období nasypat do krmítka.
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 1.4.2013
Děkuji za zviditelnění mého apelu. Je lidskou slabostí se stále předhánět. Všichni, kteří ptáčkům sypete po kyblech, nebo dokonce krmení vozíte v kolečkách a máte dnes zahradu v plném květu, díky, jste jedničky. Chtěl jsem pouze upozornit, že stačí... celý příspěvek >
Zima nekončí, přikrmujte ptactvo, 1.4.2013
Dobrý den, z vlastních zkušeností mohu doporučit, nechte pěstování na přírodě, všechno dožene. Zemáky do zmrzlé půdy, nebo rajčata do zamrzlého skleníku zasadí jen antizahrádkář. Věnujte svoji energií ptactvu a přikrmujte, zažívá těžké období. U... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 28.3.2013
Člověče kdo ti co namluvil, vždyť spolu spolupracovaly. Solo obšlehlo u pil co mohlo, naposledy katalyzátory na středních pilách co začal prodávat moutfield a pad jim výkon, Dolmaru ne. Brzičko se v Solu začnou koukat po čtyřtaktech, Dolmar je dělá i... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 23.3.2013
Dojeli jsme na Droždín k Pražákovým z větší dálky, když mají tak celkem výběr odrůd, prý i vlastních vypěstovaných. Vystupování pána bylo neochotné, až arogantní, neodpovídal na dotazy, odsekával, nenechal pořádně vybrat, a jen melel "ono vám to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika