Příspěvky uživatele - 39.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Salát, 24.3.2013
Dobrý den mohu už vysazovat salat ven, mam pařeniště a když je v noci kolem -18 stupnu tak v něm hlína není zmrzla a chranil bych ho netkanou textilii
Pažitka, 25.2.2013
Dobrý den při jake teplotě klíčí pažitka
Vyhřívarna z přepravky, 24.2.2013
prominte ja myslel květníky se zasetymi semeny 
Vyhřívarna z přepravky, 24.2.2013
Dobrý den udělal jsem si takovou vyhřívarnu pro klíčení semen. Vzal jsem přepravku obdělal ji polystirenem doprostřed dal starou lampičku, kolem naskladal sazenice a přikril sklem...    Uvnitř je asi 40 stupnu nevadí to klíčení? jsou... celý příspěvek >
Klíčení paprik, 18.2.2013
Dobrý den mam menší dotaz za jak dlouho by vyklíčili papriky při 20 stupních a jestli by vubec vyklíčili
Kompost, 4.2.2013
Dobrý den mohu papriky a rajčata vysevat do kompostu namíchaným s pískem? nebo mam koupit výsevní substrat? děkuji za odpovědi
Množení rajčat, 20.1.2013
Dobrý den slyšel jsem o množení rajčat že se vysejí časně a množí se řízkovaním.Rajčata jsem vysel, vzešla všechna ale nevím jak se to tím řízkováním množí hrozně moc předem děkuji za všechny rady jak na to
Levna semena, 19.1.2013
děkuji za radu
Levna semena, 19.1.2013
dobrý den chtěl bych se zeptat za kolik korun se pohybují semena v supermarketu a jestli to ma cenu kupovat nebo koupit ta drahá
Solarní světla v zimě, 26.10.2012
někdy i pul metru
Solarní světla v zimě, 26.10.2012
dobry den chtěl bych se zeptat zda solarní světla budou svítit i v zime nebo je mam uklidit
Baterie v solarních světlech, 25.10.2012
Dobrý den mám dotaz jestli jsou baterie v solárních světlech zakoupena v baumaxu dobíjeci.
Břečtan, 22.10.2012
Dobrý den chtěla bych se zeptat mohu eště ted rozmnožit břečtan
Co je to za rostlinu, 21.9.2012 Obsahuje fotku
prosil bych o radu cotoje
Tmavě modra folie, 13.8.2012
dobry den stavim foliak a chtěl bych na něj upevnit modrou folii mate nekdo skusenosti spěstovaním pod modrou folii?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika