Příspěvky uživatele - 117.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co na záhon po cibulovinách?, 3.5.2013
Dobrý den, dost záleží jak tam svítí sluníčko jestli celý den nebo jen část dne, protože třeba letničky mají rády celý den na sluníčku, jsou i takové které se sází do polostínu, to samé je i u trvalek, můžete i sázet trvalky a letničky ale... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 3.5.2013
Dobrý den, čeká Vás ještě zpousta práce ale jestli Vás to baví tak to bude krásná práce a určitě se povede, vytvořit pěknou zahrádku trvá víc než jeden rok a je důležité nejen jaké chceme kytičky nebo zeleninu ale jak je zahrada položena proti... celý příspěvek >
Mravenci na zahrade, 27.4.2013
Dobrý den a už jste zkusila Chemstop, potřete ho na kmen nebo kmen obalte fáčem a pak to natřete, dělám to u kmenů, které mají hladkou kůru a u těch co mají kůru drsnou jako třeba hrušně tak to natírám přímo na kmen a maravenci mají smůlu, postřiky... celý příspěvek >
Kam zasadit tulipány v únoru, 13.4.2013
Dobrý den, cibulky každopádně zasadit, nechat vyrůst a zatahnout a klidně je nechat na místě do příštího roku, a potom je vyndat, po odkvětu jako se to dělá, když je necháte venku tak Vám do podzima vyschnou a nebude z nich nic .Jarka
Mrazy v březnu 2013, 14.3.2013
Dobrý večer, o tulipány a ostatní cibuloviny s vůbec nebojte, určitě nezmrznou, hlavně je nepřikrývejte, jak je jednou odkryjete tak je nechte odkryté, přes den by se mohly pod pokrývkou zapařit.Jarka
Začátečnický problém s liliemi, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Měli jsme je leta letoucí..krásně kvetly. Jenom se mi zdál ten záhonek už přehoustlý, a též jsem jim chtěla přilepšit a dodat novou půdu... Zatažené jsem vyjmula; záhonek upravila, i s drenáží. Ihned rozsázela. A šmytec. Naprosté fiasko. Rostliny... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 10.2.2013
Dobrý den, mám takový dotaz zda má někdo zkušenosti s postřikem na jaře jalovců, preventivně a kdy, jestliže se na keřích objevují výrůstky rzi, protože si myslím, že hned likvidovat celé keře je stejně marné, protože je mají i sousedé a tak alespoň... celý příspěvek >
Pomůžete určit dřevinu?, 6.2.2013
Moc díky za určení :-) Rostou tyto ořešáky v ČR běžně..?
Pomůžete určit dřevinu?, 4.2.2013 Obsahuje fotku
Dostala jsem hádanku - "co je to za dřevinu?". Patří k ní též??plod?? nebo je to nějaká hálka??  Bohužel fotka není moc výstižná, ale třeba mi někdo dá tip?
Kdy zasít semena?, 30.1.2013
Dobrý den, dost záleží na tom zda je budete vysazovat do skleníku a nebo jen na záhon a ještě k tomu v jaké nadmořské výšce.Vloni jsem vysévala semínka již začátkem února, rajčata i papriky a rostlinky byly zbytečně moc velké, protože jsem s... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato oranžová rostlina?, 28.1.2013
Dobrý den, myslím si, že na tom kole je vzadu fuchsie.Jarka
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 27.1.2013
Dobrý den, zatím jsem ještě nezačala nic pěstovat tak foto nemůžu přiloži.jarka
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 26.1.2013
Dobrý den, já dávám k sazeničkám z druhé strany alobal, takže se sazeničky nevytahujou, protože je mám dané na parapetu u okna, tak alobal přišpendlím na záclony a můžu říc, že to dost pomáhá, světlo se odráží, takže ho mají z obouch stran, používám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika