Příspěvky uživatele - 187.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tis ze semen, 4.1.2007
Tis je dvoudomý.Takže  klíčivá semínka mohou být jen tam,kde jsou u sebe blízko samec se samicí.Červené bobulky sezbírat.To červené z pecičky odstranit.Přes zimu stratifikovat ve studeném skleníku a na jaře se těšit,že něco z těchto semínek... celý příspěvek >
Sekvojovec mamuti - pestovanie, 4.1.2007
Nijak chráněný sekvojovec 4 letý mám na zahradě,loňská tvrdá zima pro něj znamenala omrznutí špičky,pod uschlou špičkou pustil výhonek,který vyrostl do dvojnásobné výšky,než ten omrzlý. Karvinsko 305 m.n.m. Větrné místo.Druhý sekvojovec se nachází v... celý příspěvek >
Borovice lambertova a borovice hvězdovitá, 3.1.2007
Borovice hvězdovitá /pinus pinaster/ u nás venku nevydrží.Přivezl jsem si z Itálie šišky této borovice /menší než piniové,asi jako orlí vejce/ vzešlo mi 40 semenáčků a kromě 3 ks všechny jako 3 leté v nevytápěném skleníku nepřežily loňskou zimu.... celý příspěvek >
Drtič zahradního odpadu Stihl GE 103, 17.12.2006
Taky uvažuji o pořízení nějakého drtiče.Po likvidaci starých  ovocných stromů mi zůstávají větve o max.průměru kolem 5 cm a ty jsem dosud pálil na ohništi venku pánu Bohu do oken.To bych chtěl změnit a topit s tím v kotli.Vyhovujíci se mi... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 16.12.2006
Též  jsem zdědil tuto pilku.A dělá mi tu samou vylomeninu.Rozebral jsem karburátor,nic.Reguloval jsem na těch dvou tryskách ve všech možných polohách,Chcípla v všech případech rychleji. Našlo se to,čím to bylo?  Vlastimil.Kornas@seznam... celý příspěvek >
Drtič zahradního odpadu Stihl GE 103, 16.12.2006
Podmínky si protiřečí.Chce nadrobno nasekaný materiál do kompostu a nízkou hlučnost stroje.Nadrobno nasekaný materiál do kompostu dělají hlučnější nožové drtiče a hrubší materiálvhodný na spalování dělají válcové drtiče.
Výběr elektrické pily, 5.12.2006
S tím připojením elektrické pily a vůbec ručního elektrického nářadí.Vesměs to bývají předměty II.třídy.Nemají vůbec vyvedený ochranný vodič ale mají dvojitou izolaci.Takže i když je přívodní prodlužovačka třížilá,funkční jsou jen dva-Fáze a pracovní... celý příspěvek >
vlašské ořechy, 17.8.2006
Na ořech se čeká,až spadne.Vlašský je zralý tehdy ,když se začne sama  loupat slupka.Když už je ze stromu spadnuta cca čtvrtina ořechů,je možné ostatním pomoci  třesením jednotlivých haluzí na stromě.Sklizené ořechy by se měly nechat... celý příspěvek >
Kde sehnat sadbu žampionů?, 30.3.2006
www.vaclavikovi.cz Občas bývají jejich sadby v OBI nebo v jiných obchodech.
blednutí všem, 6.3.2006
Tež to tak cítím.Liliovník je pro českého laika dost exotická dřevina,A je taky pravda,že ho tu nikde nejsou nejen lesy ale není ani v každém městě natož vesnici.
Liliovník tulipánokvětý, 1.3.2006
Liliovník je k dostání celkem dost běžně v každé páté okrasné školce.Pozor!Nehodí se do malé zahrady,naroste rychle do obludných rozměrů.
Opadávání korejské jedle, 1.3.2006
Korejská jedle je dosti náročná na kvalitu půdy.mě začala žloutnout,spravilo to několik posypů cereritem.Teď je krásně zelená 1 m vysoká a má 4 šištičky...
Co znemá, když douglaska meduje, 1.3.2006
Pokud medují jehličnany-smrk,jedle,modřín /snad i douglaska/ znamená to,že se na ni silně rozmnožil některý tento živočich:mšice,mery,puklice.Všichni tito živočichové napichují strom v jeho měkkých částech a sají .Teda nesají ale ta šťáva je do nich... celý příspěvek >
Juniperus a hmyz, 1.3.2006 Obsahuje fotku
Fajčíte? Vajglíky vhodte do vody a tú potom juniperus postrikajte.Hmyz rýchlo skape.
Sháním Sekvoji vždyzelenou, 1.3.2006
Sekvoj je skoro subtropický strom,zkusil jsem to s ní jednou,vypěstovat ze semínka,v měkké loňské zimě v studeném skleníku umrzla.Starší strom je prý trochu otužilejší.Ale i v nejteplejších oblastech venku hodně namrzá,ale dobře obráží z živého,takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika