Příspěvky uživatele - 188.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznáte někdo recept na pravé znojemské okurky?, 18.7.2012
Zdravim, ja sam dam v pohode 60 - 70 flasek za rok. Takze pokud je rodina, 160 neni az tak moc. I kdyz prace je to silena.
Nemocny angrest, 10.7.2012
kurnik, to by me mne mrzelo, je to dvoulety stromecek. zalival jsem jej radne, tak zkusim mulcovaci kuru.
Nemocny angrest, 9.7.2012 Obsahuje fotku
Pred par dny jsem prisel na zahradu a cumim na angrest jak puk. Vyborne zarodil, ale ted jak kdyby usychal. netusite co s tim? Je to odruda PAX.
Rezistent vs obyc, 18.6.2012
to by bylo moc napadny a hlavne bych se studem musel propadnout. Kdyz uz bych likvidoval, tak bych ji musel navrtat jehlicnany, diky ktermy nemam ani jednu tresen, postrikat "travnik", ktery nesekaji a je tam mraky kvetouciho plevele, ktery... celý příspěvek >
Co s těmito výhonky u rajčat?, 18.6.2012
ja si letos na zahrade chtel vyzkouset rozdil v plodnosti, takze mam cast na dva a cast, na jeden. Dam pak vedet jak test dopadl. Odrudy bejbino, stupicke a tornado.
Rezistent vs obyc, 28.5.2012
uz jsem si vzal bokem jejiho zete, ktery to tam sem tam prijde posekat,  ale jen mavl rukou, ze se starou pani neni rec. Uz ji rikali at to proda, ze to k nicemu neni. Jeji syn je v Praze, zet podnika a nema k zahrade vubec zadny vztah.
Rezistent vs obyc, 28.5.2012
nemylsle jsem ze nebudu strikat vubec, ale ze se mi skara omezi nemoci. Ovsem, pokud diky sousedce bude porad stejny tlak na plisne, tak nema vyznam to vino mit. Ja at jsem strikal jak jsem strikal, tak od ni stejne chytlo. Bohuzel s ni neni domluva,... celý příspěvek >
Rezistent vs obyc, 28.5.2012
Uvazuju, ze vyhazim stare hlavy a dam misto nich rezistenty. Mam pouze 4 hlavicky, takze postriky jsou pro me porad prodavany ve velkym baleni a nemaji smysl. Ovsem... hned za plotem ma sousedka taky vino, ktery nikdy nestrika, takrka nestriha,... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 22.5.2012
Tak ja taky pridam Brno.  tri mista v reckovicich. Zamilovany hajek... oresak takrka komplet KO, brambory spaleny. O cca 500m vzdusnou carou severneji mi zmrzlo kiwi, sousedovi komplet vino, ob zahradku takrka vsechno. Od rajcat, pres salat az... celý příspěvek >
Kiwi neobrusta, 19.5.2012
uz je to jedno. komplet mi vsechno zmrzlo
Kde seženu medvědí česnek?, 19.5.2012
Nekde kolem Komarna by tip nebyl?
Kiwi neobrusta, 17.5.2012
Loni na podzim jsem zasadil 3 rostlinky kiwi. 2x samice, jeden samec. Jednu samici jsem koupil uz hodne vzrostlou, mela 2 slahouny cca 3m, je to P1 od pana Stajnochera. Jelikoz jeste povahu kiwi neznam, radsi se zeptam, nez udelam nejakou... celý příspěvek >
Česnek u pacibulek, 15.5.2012
a mam se drzet nejakych rozestupu, nebo proste jet. Jeste jeden dotaz, kolik tak z jednoho kvetu budu mit pacibulek, abych vedel kolik jich nechat. dik
Odchazi rybiz?, 15.5.2012 Obsahuje fotku
z niceho nic mi zacal schnout rybiz. Byl zdravy a najednou jsou vetvicky suche, na listech nejaka nemoc. Da se jeste zachranit?
Presazeni rybizu, 7.5.2012
listy jsou v pohode, jen opadala vetsina kvetu. Ale jinak se mu vede dobre a i par kulicek rybizu na nem zustalo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika