Příspěvky uživatele - 80.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku retezova pila Black, 2.9.2008
Já sice nemám zkušenost s aku-řetězovou pilou Black-Decker, ale mám Garden King z  prodejny TV- produkt za 1990 Kč.   Na jedno nabytí vydrží asi 8 řezu o průměru cca 22-23 cm, menší průměry samozřejmě více. O proti elektrické na síť,... celý příspěvek >
lehká pila, 31.8.2008
Nejlehčí řetězová pila je akumulátorová pila. Váží cca 3 kg a na jedno nabití vydrží cca 8 středně hrubých řezu, nebo více tenkých. Já osobně jsem ji použil i na kácení přerostlých suchých olší. Při bourání části stavení jsme ji úspěšně použili... celý příspěvek >
Ostřička řetězů KS 200 Matrix, 5.1.2008
Jaké máte zkušenosti a jaká je v porovnání např. s SKS 85E Royal Einhell? Která je lepší? Děkuji za odpověď.
Jaký koupit křovinořez?, 1.10.2007
Dodatek... 4tyřtakt jsem viděl i pod 10 tisíc Kč.
Jaký koupit křovinořez?, 1.10.2007
Já být váma, tak bych si koupil nějaký čtyřtakt, má menší vibrace, je tišší a výfukové zplodiny nejsou takové, jako u dvoutaktů.
Rozdíl mezi bruskou RIS 650 a Einhell SKS 85 E?, 1.10.2007
Taky si myslím. Možná jiná čínská firma to okopčila od firmy, co vyrábí pro Einhell. Vím že v Číně to tak funguje. Více firem vyrábí podstatě to samé, ale  v jiné barvě a pod jinou značkou, kvalita však nebývá stejná.
Ktoru pilu Dolmar na zahradkarske prace?, 17.9.2007
Nevím sice jak je to u Dolmaru, ale já mám pilu zn. Einhell a když jsem ji z obchodu  novou donesl domů, tak při startování jsem postupoval přesně podle návodu, motor naskočil  a nemusel jsem nic seřizovat (kromě napnutí řetězu a ... celý příspěvek >
Křovinořez ztráta výkonu, 17.7.2007
Pokud jste to celé (těch 2,5 l) smíchal s mot. olejem 1:40 či 1: 50, tak by se nemělo nic stát a chyba bude zřejmě někde jinde. Ono to je tak, pokud dneska uděláte směs 1:50, tak cca za půl roku se z toho stane (pomalou chemickou reakci) směs... celý příspěvek >
Křovinořez ztráta výkonu, 17.7.2007
Ano, směs by neměla být starší jak 90 dní, někteří výrobci dokonce doporučují 30 dní, protože se tím snižuje mazací schopnost paliva a potom dochází k zadření motoru.  A taky  prý se mění oktanové číslo benzínu, to by mohl být ten nárůst... celý příspěvek >
Teče olej, 16.7.2007
Já sice nejsem odborník, ale myslím si, že mírný průsak oleje přes trysku je běžný jev. Samozřejmě nesmí to téct proudem a ani na pohled kapat, pokud pila není v provozu. Píši jen ze svých zkušeností. Viděl jsem to jak u elektrické, tak i u motorové... celý příspěvek >
Palivo, 15.7.2007
Já bych to nedělal, protože olej může zanášet.
Palivo, 15.7.2007
Úplně vždy to nemusí být pravidlem, protože mnozí výrobci mají zájem, aby se jejích zboží prodávalo stále, tak do toho dají nějaké blbítko, někdy je jích víc, než je zdrávo.
Motor Jikov nebo Honda, 15.7.2007
U nás s motorem Jikov to měl obecní úřad a vydrželo to hodně dlouho (cca 12let) , na to jak často to použivali, téměř děnně. Ale ten smrad z toho dvoutaktu, to byla teda síla. Teď mají ten s motorem Honda a je to o něčem jiném, akorát si stěžovali,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika