Příspěvky uživatele - 148.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 23.7.2011
Tak u mě je nej Bejbíno to mám jen tak na jídlo, ale pěstuji ještě romu, san marsano, šejky, brutus, torino, ale ty mám do salátů na vaření a sušení. Nemáte někdo zkušenosti s odrůdami zuckertraube, olena ukrainian a ochsenherz cour di bue. Hledám... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 22.7.2011
Tak u nás na Teplicku taky stále prší. Taky bych nejraději namíchala Dithane, ale když stále prší, tak není kdy to postříkat. Naposledy jsem stříkala 9.7v pořadí 3 postřik, tak snad to jako prevence postačí.
Nejchutnější rajčata, 17.7.2011
Dobrý den,  pane Mirku. Rajčátka vypadají moc krásně. Jen bych se chtěla zeptat kde se dá odrůda Tomatoberry Garden sehnat.
Veharda, Veselka, Barbora, 14.7.2011
Vehardu jsem kupovala sousedovi před 2 roky a o rok později jsem jí chtěla taky , ale už jsem jí nesehnala, tak mám veselku. Obě dvě jsem kupovala v sempře v Litoměřicích hned vedle Zahrady Čech.  Zatím žádná neplodí, protože nám to v... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011
Tak doufám, že je vyfotíte a ukážete ať se taky kouknem. Já Federle neznám, ale potřebovala bych na příští rok tyčkové, masité a nejlépe rané rajče. Pokud někdo takové znáte písněte prosím název.
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011
Já myslím, že už to začíná. Bejbína jsem už ochutnala, šejk už je oranžovej a dokonce i san marsano začíná měnit barvu ze zelené do žluté. Nevíte jak pozdní je odrůda Roma? Na sačku nic nepíšou.
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 2.7.2011
Tak u nás na Teplicku taky zima a začíná pršet. Naštěstí mám postříkáno. Rajčata zatím nejsou, ale sklízíme cukety, papriky, okurky a beraní rohy za skleníku. Venku už okurky začínaj, ale při takové zimě to asi ještě chvilku potrvá. Jinak je po... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011
Já vím co je systémový a kontaktní postřik. Jen si myslím, že na nemoc rajčete (septorioza) akrobat ani ortiva nezabírá. Nevím zda máte vyzkoušeno, to je jiná věc, ale já když jsem tuhle hledala postřik na septoriozu, tak je doslova uvedená u... celý příspěvek >
Plísen bramborová možná léčba nebo konec rostlin?, 2.7.2011
nechci se hádat, ale myslím, že na seproriozu akrobat ani ortiva nepomáhá. Spíše tak kocide, kupricol nebo champion (nevím zda se to tak píše).
Hryzec, 27.5.2011
Tak já dávám jed asi na myši. Můj otec dělá deratizaci a tak mi vždy něco přinese a já to tam nasypu. Několik jsem jich už vyhodila, ale je jich tam asi více, protože mám zase nové díry. Stromky sázím zásadně na pletivo. Letos mi zatím sežrali jen... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Elen- diky to jsem ráda snad to nejak přežijou. Člověk se snaží už od února a pak přijde jedna noc a je to v háji...
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Tak mě přemrzla i rajčata ve skleníku. Nevíte zda se dají ještě zachránit a nebo je mám rovnou vyhodit? Mají pokroucené listy, ale jinak drží. Docela mě to štve, protože takové odrůdy si na tržišti asi nekoupím.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika