Příspěvky uživatele - 132.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko ze staré koupelnové vany, 10.5.2012
Šrot se dnes vyváží do Číny.
Zmrzl někomu pryšec mnohobarvý (E. polychroma)?, 5.5.2012
Nestačím se divit - ze dvou koláčů o průměru 50 cm zbyl trs tak 10x10 cm. Byl jsem na tom, že je to víceméně plevel. Sousedům hned vedle podobné trsy zimu přežily bez následků. Som z toho volaký zmetěný...
Mala rekonstrukce vzhledu studny, 22.3.2012
Vypadá to jako filmová dekorace ze Salašár nebo Vyšných Vlkodlaků.
Přesazování kapradin z lesa, 20.3.2012
Jde to? Slyšel jsem, že ne, že se kapradiny musí pěstovat až na místě z výtrusů. Moc se mi to nezdá, myslím by mělo stačit vyrýpnout je s dostatečným balem. Jedná se o úplně nejběžnější druhy, kapraď samec, papratka samičí. Děkuji za každou... celý příspěvek >
Stavba pergoly, 11.3.2012
Souhlasím, já bych pergolu už také podruhé nestavěl. Bohužel ji dodatečně kvůli relativně subtilní konstrukci zastřešit nemůžu ničím jiným než vlnitým polykarbonátem nebo térpapírovým šindelem, což mi obojí připadá eklhaft.
Stavba pergoly, 11.3.2012
Zrovna habr se na pergolu moc nehodí, lepší by byl obyčejný smrk nebo borovice.
Stavba pergoly, 10.3.2012
Nerezové vruty se občas dají za pár šupů sehnat v krámech, kde by to člověk nečekal (např. diskontní obchod s potravinami). Zinkované ale poslouží stejně dobře. Po jedné až dvou sezónách trochu zmatní a přestanou svítit ze dřeva. Zinkované kovové... celý příspěvek >
Kdy na jaře přesazovat okrasné trávy?, 7.3.2012
Já jsem miscanthus (obyčejný i zebrinus) posledně přesazoval až už začínaly rašit asi 2 cm nad zem, také se jim nic nestalo. Hlavní je asi pořádně to zajít, aby to nezačalo zasychat. U toho vousatce nevím.
Kdy na jaře přesazovat okrasné trávy?, 7.3.2012
Co to je za trávy?
Litinové kalové čerpadlo - návod a rady použití, 1.3.2012
Jinak ty technické údaje jsou sci-fi. Podle výrobce (Zhejiang QIFENG pump industry Co.,Ltd) to má 550 W, průtok 10 m3/h a výtlak 8 m,
Litinové kalové čerpadlo - návod a rady použití, 1.3.2012
To je z Aukra nebo z tržnice? Svérázy těchto čínských čerpadel neznám, ale jestli to má skutečně 2950 W, budete na to potřebovat jistič minimálně 16 A a i ten to při rozběhu nejspíš bude vyhazovat. Jinak není moc nad čím přemýšlet, prostě se na tu... celý příspěvek >
Mala rekonstrukce vzhledu studny, 21.12.2011
Definujte "velice malou životnost". Většině smrtelníků postačí v řádu desítek let, což správně ošetřené dřevo zajistí. Krom toho dřevo plave (), takže se dá ze studny vytáhnout, než nasákne natolik, aby se potopilo.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 3.11.2011
Nevím kde a za kolik kupujete stromky, ale zde za 200 dvoumetrovou hrušeň v žádné školce neseženu. Samozřejmě, že jsem si to před nákupem ověřil, vím, jak absurdní bývají v těchto obchodech ceny.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 3.11.2011
Aktuálně Williamsovu spolu s dalšími starými odrůdami vyprodává Hornbach po asi 200 Kč.
Vymrzá břečťan kavkazský?, 28.10.2011
Umístění je 450 m.n.m, v dolíku, od severu a západu kryto budovami. Údaje o tom, jak v našich podmínkách H. colchica vymrzá, se dost liší, někde se doporučuje na zimu nastýlat, jinde se tvrdí, že je tento břečťan dokonale mrazuvzdorný. Děkuji za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika