Příspěvky uživatele - 151.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grace Star, 26.2.2015
Dobrý den, přemýslím o koupi Grace Star na podnoži Gizela 5, ale nikde nemůžu najít informace o zdravotním stavu, vzrůstu, plodnosti - mluvím o praktických zkušenostech pěstitelů... Mohl by mi odpovědět někdo, kdo má s touto odrůdou zkušenosti?... celý příspěvek >
Rajče Black Krim + hnědá obruba okolo stopky, 18.7.2012
Dobrý den, tuto odrůdu pěstuji poprvé a všiml jsem si následující věci - rajčata jsou jestě zelená, ale přímo na rajčeti se okolo stopky udělala taková hnědá obruba. Mám několik rostlin a všiml jsem si, že je to u všech rostlin rajčete Black Krim. Na... celý příspěvek >
Časový rozestup mezi dvěma postřiky, 29.6.2012 Obsahuje fotku
.
Časový rozestup mezi dvěma postřiky, 29.6.2012 Obsahuje fotku
druhé dvě fotky
Časový rozestup mezi dvěma postřiky, 29.6.2012 Obsahuje fotku
.
Časový rozestup mezi dvěma postřiky, 29.6.2012 Obsahuje fotku
ještě mám jeden dotaz - po postřiku Rovralem se mi u jedné odrůdy rajčete zkroutily listy. To jsem neřešil, ale pak jsem si všiml, že ze spodní strany listů se udělaly fleky(viz. první dvě fotky). Na dalších dvou fotkách je list jiné odrůdy rajčete,... celý příspěvek >
Časový rozestup mezi dvěma postřiky, 29.6.2012
Dobrý den, provedl jsem postřik rajčat přípravkem Rovral aquaflo a dále chci použít přípravek Ridomil gold mz pepite. Kolik dní mám před provedením postřiku Ridomilem čekat? Děkuji za odpověď.
Nejchutnější rajčata, 21.3.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat za jak dlouho vzejdou semínka rajčat black krim, green zebra, paul robeson a amish gold. Zasadil jsem je před 6ti dny společně s bejbinem, darinkou a start f1 od sema. Rajčata od sema jsou už z 80% vzešlé, ale rajčata... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 8.8.2011
Dobrý den, mám dotaz.Jsem začátečník v pěstování rajčat.po přečtení této diskuse jsem si objednal na tomatofestu semínka green zebra, black krim, black prince, paul robeson, amish gold.Na všech je uvedeno, že jsou indeterminantni.Předpokládám že to... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, na některých rajčatech se mi dělejí suché jakoby strupy.dost často jsou trochu propadlé.vzniknou, když je rajče jestě malé.nevíte, čím by to mohlo být?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika