Příspěvky uživatele - 220.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pennisetum glaucum Purple Baron, 8.8.2011
Kdysi jsem se snažila zjistit nějakou možnost přezimování nebo uchování alespoň části rostliny do jara (také jsem ji měla). Většinou ji uvádějí jako jednoletou, nesnášející mráz, zónu 8 - 12. Jen v jednom článku bylo uváděno, že ji lze uchovat přes... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 8.8.2011
z netu, r.2004: Česnek se množí jen vegetativně, ale planě rostoucí předkové semena tvoří... Otázku řešili vědci z univerzity v Jeruzalémě a zjistili, že je to výsledek šlechtění dávných pěstutelů, kteří upřednostňovali rané odrůdy. Ty tvoří velmi... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 7.8.2011
Z brutnákovitých to asi není, teď jsem prošla jejich fotky na BioLib-u... Lída
Zvadlé listy, 7.8.2011
Nejdříve bych zkusila odloupnout kousek kůry, abych se neunáhlila. Pokud tam budou chodbičky jako od lýkožrouta, strom bych s ohledem na možné rozšíření porazila a spálila.V tom případě by mělo jít o drtníka ovocného, př.všežravého - dost rychle se... celý příspěvek >
Nízká okrasná tráva, 7.8.2011
Podívejte se do katalogu Lukon Glads, travin tam mají spoustu...           Lída
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011
Také mi to udělala třetím rokem po výsadbě, odstřihla jsem zvadlé výhony, další rok vyrazila a už je z ní (zaťukám to...) pěkný keř. Snad to má způsobovat něco podobného jako vadnutí plaménků (houba ucpává vodivá pletiva).  Lída
Brzké dozrávání jeřabin, 6.8.2011
Jeřabinami jsou letos stromy přímo obalené, bude tuhá nebo dlouhá zima (nebo oboje), příroda dělá ptáčkům zásoby...           Lída
Pennisetum glaucum Purple Baron, 6.8.2011
Venku vůbec, v bezmrazých prostorách s problémově.           Lída
Frézie reznou a zasychají, 5.8.2011
Mě také zatím nekvetou, některé leží, protože si mi tam chodí hrát koťata ;-))  Skvrny mám jen na některých - je vlhké léto, bude to nějaká houbová choroba jako bývá u mečíků ap. Čím stříkat vám v obchodě určitě poradí, já to mám na pár... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 5.8.2011 Obsahuje fotku
Asi před týdnem jsem sklidila Dimu. Měla letos sice jen 4ks (mráz v květu), ale pěkné a voňavé.           Lída
Jahody, 5.8.2011
Jahody po cibuli lze sázet, ale je dobré vylepšit pro ně půdu třeba kompostem zarytým na půl rýče.           Lída
Rozlomená broskvoň v kmínku, 3.8.2011
Ještě je jedna otázka - jak bude po srůstu v místě rozštípnutí strom pevný, aby se neštípal zas znovu... Pokud je na dvě poloviny, asi nic jiného nejde, ale pokud je jedna z částí menší, mohla by se případně i odstranit, rána se zavalí. Ponechanou... celý příspěvek >
Kala, 3.8.2011 Obsahuje fotku
Po odkvětu normálně zalévám, dokud listy nezačnou žloutnout. Pak zalévat přestanu, uschlé listy odstraním a celý květináč šoupnu někam do ústraní (normální pokojová teplota). Zjara ho začnu sledovat a jakmile vidím vylézající špičky, květináč... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 2.8.2011
"P" má pravdu a vy také - brslen evropský je opadavý...    ;-))    Lída
Česnek Therador, 1.8.2011
jde o odrůdu do našich podmínek nevhodnou a je s podivem, že to někdo dokáže dovážet k nám a ještě k tomu psát takové bludy. Je to odrůda příbuzná tomu co množí tiňani, protože i oni mají pole v blízkosti obratníku, krátký den a tudíž musí pěstovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika