Příspěvky uživatele - 153.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč uhnívají plody paprik?, 29.7.2010
Nedostatek vápníku, použijte Wuxal Calcium.
Černání paprik, 27.7.2010
Je to způsobeno vysokou teplotou.Zapomněl jsem foliák otevřít a malér byl na světě.Je to týden a papriky se dostávají opět do kondice.Foliák už nechávám stále otevřený.
Problem s rajcinami, 21.7.2010
Já bych je vyštípal a pěstoval pouze na hlavní výhon.
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2010
Dnes jsem koupil Decis.Jelikož jsem Foliák stříkal Omitem proti svilušce asi před 3 dny dnes jsemzjistil, že Omite zabral i na tu klopušku.Stříkal jsem nakladačky směsí Omite, acrobat a kristalon a tak jsem postřik opakoval i ve foliáku.Decis mám... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 18.7.2010
Myslím, že těch rostlin je napadených asi čtvrtina.Nemůžu na nic čekat a zítra aplikuji postřik.
Zasychání vrcholků okurek, 18.7.2010
Mám velký foliák asi s 240 okurkami a touto činností se zabývámasi 20 let, Yasychání vršků okurek jsem přičítal velmi teplému počasí a obrovskému horku ve foliaku.Dnes jsem byl vyštipovat a vyvazovat jednotlivé rostliny a po prozkoumání rostlin a... celý příspěvek >
Okurky - žloutnutí plodů, 13.7.2010
Je to nedostatečnou výživou.Zkuste slepičák, ledek 15,močovinu, kristalon je mnoho prostředků jak tento nedostatek zlepšit.
Hadovky ve skleníku - co s tím?, 11.7.2010
Je to sviluška.Teď ve velmi teplém počasí se ji velmi daří. Mám ji i na nakladačkách.Prostředek se jmenuje OMITE: S jeho aplikací je ale problém jelikož je nutné postříkat listy odspoda.
Mšice na paprikách, 9.7.2010
Mospilan je nejlepší za hodinu po aplikaci je pod paprikami zeleno a je na celou sezonu pokoj.
Uhorky, 9.6.2010
Previkur je vynikající věc.Ale počasí, které panovalopřed nedávnem vývinu okurek nepřidá.Nakladačky jsem vysel podruhé před 10 dny a zítra budu vysazovat na záhon.Mám pod okurkami tkanou textilii v šíři 0,5 m kvůli výskytu plevele a kapkovou závlahu... celý příspěvek >
Kurací - slepičí hnoj, 8.6.2010
Je to vyzkoušené.A nemá to chybu.Do plastové nádoby plechová by vlivem agresivity exkrementů za nedlouo zkorodovala, exkrementy uložíme, zalijeme vodou, necháme asi týden vykvasit, zamícháme a můžeme po zřeďění vodou v poměru 1ku 10 použít.Zaléváme... celý příspěvek >
Nemoc rajčat - poraďte, 4.6.2010
Ještě bych použil Rovral FLO, mohlo by se jednat o hnědou skvrnitost rajčat, která se objevuje i na kmínku rajčete, ten se zeslabí a rajče odumře.
Pěstování nakladaček, 2.6.2010
chtěl bych vědět jak Vám letos rostou nakladačky?Mě vůbec.Připravil jsem si sazenice, použil tkanou textilii ale ta složí v tomto počasí jako trychtýř.Okurky stojí ve vodě a hynou.
Jak na Bršlici - Kozí nohu?, 12.5.2010
A proč Vám vlastně ta bršlice tolik vadí? Protože vypadá jinak než tráva? Je to úplně stejný "plevel", jako jakákoli jiná rostlina a navíc hezky kvete (to se třeba o trávě říci nedá). Tím, že vadí bršlice vlastně všechno "vadění" začíná. A co "vadí",... celý příspěvek >
Nákupy v Polsku, 10.4.2010
Dobrý den, už Vám někdo poradil kam zamířit do zahradnictví od Náchoda? Také se tam chystám a až do Poznane se mi nechce. Diky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika