Příspěvky uživatele - 16.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování rajčat, 12.4.2010
zkuste si najít můj příspěvek asi měsíc a půl starý... jsem popisoval svojí loňskou velkou chybu, nenechal jsem si tady poradit... a pěstoval rajčata ve skleníku... je to nesmysl, nepatří tam... já si tak zasekl půlku skleníku a nestíhal ta... celý příspěvek >
Dětské pleny pod rajčata, 12.4.2010
diskuze ohledně hydrogelu m připomněla jednu rok starou rozmluvu s kamarádem ze zámoří velice úspěšně využívají při pěstování rajčat dětské pleny, rostliny nemusí řešit nedostatek vláhy ani při nepravidelné zálivce shrnu to, podrobný návod když tak... celý příspěvek >
Hydrogel?, 12.4.2010
do truhlíku asi taky, ale jinak je to hodně využíváno např. pro pěstování rajčat, vážně, založím na to nové téma, ať je to zvlášť a přehlednější
Založení trávníku, 10.4.2010
no jestli pod tím máte drny včetně třeba agresivních plevelů, tak to jste to moc nevyřešil, ten vám proroste skrz, ne?
Založení trávníku, 10.4.2010
já řeším víceméně podobný problém a chystám se na to ručně, postupně prohazovat vrchní vrstvu přes zednickou prosívačku, tím drny rozbijete, vyhážete všechny kořínky a spol. a do toho sypat a sypat písek... co jsem vyčetl, tak ten na tu zámkovou... celý příspěvek >
Založení trávníku, 9.4.2010
práce se nebojím, mám na to celé jaro i léto, budu to dělat po částech, každý víkend třeba 5m2... i když je to fyzicky náročné... aspoň si u toho mozek odpočine a přeci jenom, ta radost pak z té "vlastní" práce je úplně jiná než zaplatit... celý příspěvek >
Založení trávníku, 9.4.2010
připravuji se založit nový trávník na asi 60-70m2 části zahrady půda silně jílovitá (taková ornice), po dešti klasické hromady bahna na botě a při sluníčku je z toho beton... je to prorostlé kozí nohou plus nějaké traviny, žádná sláva... většinou... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 7.4.2010
střední Čechy Kolín - meruňka Veecot zatím nekvete, každopádně na sobotní noc jsem koukal je předpověď pod nulou!
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 4.4.2010
ad angrešt: koupili jsme během 5 let několik rezistentních angreštů a nakonec všechny stejně padlí dostaly... všechny... buď prodejci lžou, nebo nevím...
Musí se ošetřit postřikem i rezistentní odrůdy?, 4.4.2010
na přelomu jaro/léto mi mšice napadají rybíz i maliny, usazují se na těch "šťavnatých" mladých konečcích, tam se pak kroutí listy dovnitř do takového jakoby hnízda... pracují na tom mravenci, jakmile je dokážete odříznout tak pak je klid...... celý příspěvek >
Meruňka - jak o ni správně pečovat, 2.4.2010
naprosto přesné, skutečně někoho pozvěte ať to zkusí napravit, u té meruňky jste vlastně o rok či dva právě přišel...
Meruňka - jak o ni správně pečovat, 2.4.2010
tu meruňku jste asi nestříhal, že?
Jak dlouho vydrží jabloně v kýbli s vodou, 30.3.2010
doma na balkoně zeminu nebo kompost ale nemám... a jak jsem psal, dva či tři dny se na chalupu možná nedostanu a tak to musím řešit to dýchání je pravda, dám je do těch novin, v tom kýblu to ponoření asi není nejlepší řešení
Jak dlouho vydrží jabloně v kýbli s vodou, 30.3.2010
Dneska mi dorazily poštou malé stromky. Dal jsem je do kýble s vodou, kořeny ponořeny. Jak dlouho je tam mohu nechat, aniž by stromek nějak utrpěl? Jsou 3 dny problém? Dříve než v pátek se na chalupu asi nedostanu :( Děkuji! dodatek: nebo... celý příspěvek >
Salátové okurky roubované či seté?, 29.3.2010
loni ve skleníku roubovaná okurka Saladin, dvě sazenice, nic se nezaštipuje sklizeno celkem asi 250 velkých hadovek, poslední ještě na začátku října doporučuji! a rozhodně roubované, větší odolnost, atd...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika