Příspěvky uživatele - 125.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radlice na trakturek, 6.2.2010
Ja mam radlici za tk 14, dela jsem ji kdysi v patek vecer na rychlo takze nic velmi promyslenyho inspira od normalni traktor pluhu funguje skvele. plech ctverka asi 500mm vyska delka asi 1,5 metru odklon od podelne osy asi 55 nebo 60 stupnu a ta... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 23.1.2010
Ano papirove se to udava, je to jen alibismus vyrobcu, ale ve skutecnosti totak neni, turbodiesely tak dve deci ostatni tak deci az dve, pokud to bude brat litr na tisic tak je neco sakra spatne, u nezabehlych motoru byva spotreba oleje trochu... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 23.1.2010
Bud je zohla vidlicka, nebo ta hridel na ktere je je poskozena, vepredu pred radici pakou jsou po stranach tkovy vetsi cervici, pod nima pruzina a kulicka ktera drzi tu hridelku v poloze, neutral nebo rychlost, muze byt praskla ta pruzinka, nebo... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 22.1.2010
Uberte prosim dve desetinne carky.
Nikasil u dvoutaktu, 22.1.2010
Kdyby ty auta braly litr oleje na tisic kilometru tak jsou vsechna zadrena, dnesni motoristi u techto aut ani nevi kde olej zkontrolovat a dolit, no navic necemu s takovou normou by nikdo nedal homologizaci a nepustil na siln ice, jmenujte mi... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
S tema krouzkama to byla ironie, pokud se nepletu a uno ani oktavka zamky nemaji.
Nikasil u dvoutaktu, 21.1.2010
Panove jeste chvili mi tvrdte ze jste po 250000 km videli ve valci stopy po honovani, maximalne tam kde se nic nepohybuje, jste si jisti ze vite co je to honovani? PS : verim ze ten litr oleje na 1000 km je jen preklep.
Olej v spojke, 20.1.2010
Ta spirala je zrejme pro mazani, labyrint je neco podobneho guferu m take by me zajimalo co je to za stroj.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 10.1.2010
To se mi nejak nezda.
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 2.1.2010
Drzak na svicku se da poridit v prodejne nahr. dilu vyjde asi na tri sta, jinak ho udela dobry mechanik s drzaku na doutnak, uriznout provrtat udelat zavit ja tam mam svicku z fordu, oprava brzd neni tezka ocistit prenytovat nebo nechat nalepit... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 25.12.2009
Jo a zapomel jsem dodat ze stim zatacenim pluhu je to trochu jinak u velkych pluhu, pateraky a vice samozrejme za vel. traktorama, je to kvuli preprave protoze s nesenym by to uz asi neslo, pri samotne orbe nastavy hydraulika sklon a smitec o zadnem... celý příspěvek >
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr, 25.12.2009
Poloneseny nebo tazeny jak chcete pluh za tk si ani neumim predstavit no jestli to nekdo ma tak je to prinejmensim pekna hovadina at se nezlobi ale pri tehhle parametrech to nemuze mit zadny smysl, no pokud mate jednoduchy nebo obracak tak se snima... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika