Příspěvky uživatele - 224.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co likviduje rybí potěr?, 19.6.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Letos vylihlý potěr mi uplně zmizel.Rybky jsem měl oddělené od ostatních ryb, takže ryby to nebyly.Mám podezření pouze na vodoměrky nebo pijavice, nebo jim podobný druh.Další jiné živočichy jsem nespatřil. Nemáte s tím nějakou... celý příspěvek >
Nemocný Karas?, 8.5.2009 Obsahuje fotku
Jeto asi vodnatelnost a podle očí už bude asi pozdě.Každopadně rybu odďelit od ostatních.Pak skusit lečit třeba cyprinopurem od sery.Ja to skoušel ale rybu už jsem nezachranil, takže to už je na vás.
Dnes se vytřeli karasi, 20.4.2009
Prosím o radu. Karasi se vytřeli ale bohu žel mimo rostliny.Většina jiker je přímo na plachtě jezírka.Ty místa jsem přikryl plastovým pletivem.Ale i tak mám strach aby mi je ryby nesnědli.Nevíte o nějaké možnosti jak jikry odsát?Nebo jinak... celý příspěvek >
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 15.4.2009
Jak dlouho? 1cm nebo více?
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 15.4.2009
Mam ještě takovou pod otázku.Vylihlý potěr mužu dát hned mezi ostatní ryby? Nebo musím počkat než odroste.Mám obavy aby mi je nesnědli.Jde jen o karasy.
Vzduchovač na baterie, 30.3.2009
Vzduchovač na baterie vam nedoporučuju.Mam ho a vydrží jen2-3hodiny.A baterky jsou fuč.Jediné co mě napadá je nějaká větší nadoba(1000l).Tu jednou za čas napustit, no a pomalým samospadem přes nějaké čeřidlo pouštět do jezírka.Nebo koupit větrny... celý příspěvek >
Rostliny vhodné pro vytíraní ryb, 11.3.2009
Prosím poraď´te vhodné rostliny do kterych se dobře vytírají ryby.Měly by byt do hloubky 30cm, a méně.Měla by to byt nějaká hustě rostoucí rostlina.Chci ji pro výtěr karasu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika