Příspěvky uživatele - 147.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň v biozahradě, 9.12.2009
Letos u nás na Opavsku kadeřavost nebyla.Měli jsme bohatou urodu.Broskve nestříkame.Loni kadeřavost byla ovoce bylo akorat na ochutnání
Pokazil jsem kvas?, 3.11.2009
Nevěřím že se švestky pokazily podle čeho tak soudíte podle chuti?Zkuste vzorek kvasu povařit v čajové konvici a zapálit paru pokud bude hořet v klidu stím do palenice. uhrušek se to však stáva běžně
Šarka, 18.9.2009
O slivonně se intenzivně zajímám asi 3 roky.Vysadili jsme sad z odrud jojo- čač. najbolja  -čač. lepotice a valor v druhem roce po výsadbě už to plodí podnože myrobalán. plody velké ale upřímně řeknu ta chut je teměř stejna u všech odrud... celý příspěvek >
Gabrovská pro slivovici, 21.8.2009
Já bych to viděl na Wengenheimovu i tak to je dobra volba když vidim 50 lete stromy teto odrudy opsypané metraky plodu šarka nešarka co druhý nebo co třetí rok. JS
Očkování Broskvoní, 4.8.2009
Tak pánové o vikendu jsem očkoval   2 semenače zelené renklody špendlíkem a 5 sem. třešní.použil jsem dle rad tady na vebu potravinařskou folíí je to piplačka ale krásně to přilne tak jsem zvědav co mi na jaře vyraší moje dřívější... celý příspěvek >
Pomologická hádanka, 2.8.2009
Přesně tuto odrudu jsem viděl u známeho i doba zraní souhlasí nikdy jinde jsem ji neviděl. Známý tvrdil že spolehlivě plodi i slivovici z ní pálí .Strom bez příznaku šarky mohutného rustu na myrobalanu soudím podle odkopku kolem.Akorát se... celý příspěvek >
Zežloutnutí listů, 20.6.2009
Tady mi to připadá normální
Plodnost Favority, 19.6.2009
Zdravím mam 2 dotazy 1. jaka odruda višně zraje v tuto dobu.Objevil jsem ve stare zahradě višní obsypanou zralými plody habitus stromu jako morela ale ta přece zraje později. 2.jak nejjistěji tuto odrudu zachránit protože nevím jestli tu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika