Příspěvky uživatele - 106.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chemické přípravky na řasu, 17.6.2009
Můžete mi prosím vás někdo říct z čeho se skládají přípravky na likvidaci zelené řasy a jak vlastně tyto přípravky fungují.Děkuji Ivana
Řízky z vinné révy, 7.6.2009
Zkoušela jsem dělat říky z vinné révy jak ve vodě tak do země úspěšnost nebyla tak velká, letos mi stříhal révu vinař a naučil mě jak dělat řízky.Nastříhal řízky na čtyři pupeny vzal pet láhev naříznul, nasypal tam zeminu, hrdlem dal řízek, který... celý příspěvek >
Pulci proti řasám, 30.5.2009
Mě by opravdu zajímalo jestli se pulci živí řasama, mě se do jezírka nastěhovali ropuchy a můj muž je vyhodil že kalí vodu, já jsem je tam chtěla nechat, že jsou užitečné pro jezírko, stejně se v jezírku voda zkalila, ale já si myslím, že je potřeba... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 23.5.2009
pane Skácel, jak píšete, že jste z Písku jsem moc ráda, já bydlím 15km od Písku, letos je opravdu zavlažíno, ale u nás byly ještě kroupy počasí se střídá, tak se nedivím, že je opět kadeřavost, jestli se stříká nebo ne, ale to otrhávání je únavné a... celý příspěvek >
Rozdíl mezi azalkami, 21.5.2009
Je mi divné amazonko, že by vám Najmanovi poslali stejné rostliny, neříkám že se to nemohlo stát, já u nich byla, ale jinak si od nich nechávám všechno posílat, mám od nich snad všechny druhy azal knap-hill, vždycky poslali co jsem chtěla, nikomu to... celý příspěvek >
Tak co kadeřavost?, 18.5.2009
Tak to máte štěstí, já jsem stříkala jak na podzim tak z jara, postřiky střídám a kadeřavost mám stejně, tak jako v loni chodím a trhám listy akorát v loni jsem měla úrodu broskví, že se větve musely podpírat, letos je to tak třetina úrody, ale květů... celý příspěvek >
Rozdíl mezi azalkami, 18.5.2009
Aleno podle druhu, ale některé Vám vykvetou už příští rok, jsou opravdu pěkné.
Řízkování azal a rododendronů, 17.5.2009
Zkoušela jsem řízkovat azalky i azaly a rododendrony, moc se nedařilo, ale letos jsem dostala radu jak množit řízky z vinné révy, nádherně se podařilo úspěšnost 90%.Šlo vzít pet láhev, naříznout podél nacpat tam zeminu, otvorem pro víčko jsem dala... celý příspěvek >
Rozdíl mezi azalkami, 17.5.2009
Já mám popravdě na zahradě asi 45 rododendronů jak velkokvěté tak botanické i skalkové, to platí i o azalkách i azaly knap hill, nechávám si je posílat od rodiny Najmanů, ty je pěstují opravdu v tvrdých podmínkách, u všech je napsaný druh i jak... celý příspěvek >
Rozdíl mezi azalkami, 17.5.2009
Sám to nepoznáte pěstuji azalky jak japonské tak jelínkovi několik let a těch druhů je opravdu hodně.Z OBI bych už nekoupila nikdy nic co se týká rostlin, tak za prvé, značení je jiné a domů si nesete taky něco jiného, radu možná v OBI dostanete, ale... celý příspěvek >
Skákání Koi kapru, 1.5.2009
Mám dva roky koi kapry, vodu mám pouze ze studny, nemáme vodovod, ale ani jednou jsem neviděla koi kapry skákat, vyjíždějí do mělčiny, vodu mám krásně čistou, přilévám trochu vody dešťový, normální čerpadlo s vodotryskem, filtrace za dva tisíce.V... celý příspěvek >
Rododendrony hnědé špičky listů, 30.3.2009
Pěstuju rododendrony dost dlouho, ale letos z jedné třetiny listy od špičky začaly mít tmavě hnědou barvu, jako když je spálíte, jinak pupeny v pořádku listy nejsou okousané, nevím jestli se to někomu stalo, nebo můžou za to holomrazy, nebo je to... celý příspěvek >
Rododendron žloutne, 29.3.2009
Dávala jsem taky dotaz na žloutnutí rhododendronů, vyzkoušela jse lecos, mám jich asi padesát, tak moje zkušenosti po letech jsou asi takové, kde bude roďák nesmí být ani trochu vápna, na jedno místo jsem ho měnila asi čtyřikrát, nakonec jsem... celý příspěvek >
Páska na dutinkový skleník, 16.3.2009
Píšete, že je dobré dutinkový desky na skleník přelepit páskou, ale potřebuju vědět jakou páskou a kde ji koupit v OBI na mě koukali jak na ježíška a jak poznám na které straně je ten UV filtr.Dík Ivana
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika