Příspěvky uživatele - 40.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betonová cesta na zahradě - nevyhovující, 22.3.2009
Jistě tak zvaný obrus si může dát na zahradu jenom barbar.Jsou lidi kteří dají za pozemek dva miliony a nechají si tam od zedníku a jiných sadro-obkladačů zakopat veškerý bordel.K té cestě.Pokud se jenom klouže tak se dá upravit.Když nevyhovuje jinak... celý příspěvek >
sterkova/oblazkova cesta na jilovem podkladu, 22.3.2009
Co setýče nákupu, tak upozorňuji, že co se na vesnici v hospodě mělo prodat, tak už se prodalo.Časy jsou pryč.Potom nechápu jak geotextilie zabrání průsaku.Je to hadr.Ano záleží na co ta cesta na všecno bude.Nám třeba vyhovuje na chození po cestičce... celý příspěvek >
černá listina, 2.3.2009
Jo teď jsem zjistil, že jsem v //Černé listině//.kdo by si tu stěžoval na pilník.Omlovám se.
černá listina, 2.3.2009
NIkde nečtu, že to taky někdo brousí pilníkem.Mám pilník průměr 4.8mm na husqvarnu.Po deseti řezech trámu z bouračky už musím jít brousit.Dubový kmen průměr 60cm délka 6m taktéž jdu brousit.No je to 20 řezů po třiceti centimetrech.Nic na tom není... celý příspěvek >
Jou koupit sekačku na 2200m2, 15.1.2009
Loni jsme 1000m zahradu sekali asi 10x.Sekačka s pojezdem asi za deset tisíc.Děs.Tráva když byla přerostlá tak se musela brát na dvakrát atd.Záleží jak to má vypadat.Traktor, bubnovou sekačku, ovce...
Husqvarna 40, 3.1.2009
H 40 jsem koupil v roce 98.mám jí tedy 11tý rok.Teď jsem s ní řezal 12 kubíků dubu.7 mě a 5 kamarádovi.Jeho pila kterou prý koupil v obi začala po prvním kubíku klepat.Řetěz mi v husq.obchodě prodal a na obalu je made in chaine nebo něco... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika