Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Srovnání sekaček, 1.1.2010
Dobrý den, v mém výběru na koupi sekačky zbyly tyto dvě: Honda IZY 465 s ocel šasi Stiga Turbo 50 S s alu šasi prosím o radu, kterou z těchto dvou sekašek koupit. Pozemky k sekání jsou členitější, v některých místech stromy a záhonky. Rozměry... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 26.12.2009
je vubec nekdo komu kustovnice v necem pomohla dejte si kazdy den jakbko je to jistota ze delam neco pro sve zdravi
Ředění slivovice, 14.12.2009
Zkoušel jsem ředit na 40%, pro dědu, 50 už je na něho moc. Vodou z řádu jak převařenou tak jen odstátou-zákal. Dobrou vodou přímo z petky i převařenou-zákal. Destilovanou vodou z lékárny AQUA PRO INIECTIONE (500ml za 28 Kč, celkem dost)-zákal. Na... celý příspěvek >
Chemické WC, 19.10.2009
Možná to bude znít jako hloupá otázka, nicméně... může mi někdo sdělit, jestli náplně namíchané s dodávanými chem. protředky jsou odolné proti zamrznutí, nebo musím bezpodmínečně WC na zimy vyprázdnit?
Řízkování ptačího zobu, 23.9.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je ještě vhodná doba na řízkování ptačího zobu, popř. jak postupovat-jak dlouhé řízky zasazovat, do čeho, pomocí gelu (jakého), či prášku (jakého)-jestli doma, nebo venku a v jaké teplotě? Předem děkuji za... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 10.9.2009
Ne nebude.
Motor Tecumseh, 4.9.2009
mam v zahradnim traktoru motor tecumseh a je to drzak. dostava slusne zabrat a drzi! Ja mam naopak spatne zkusenosti s motory BaS
Kustovnice čínská, 3.8.2009
uz konecne nekdo napiste jakou jste meli urodu je sice hezke ze vam to roste ale to jeasi tak vse mimochodem vite ze nejzdravejsi ovoce jsou merunky mozna vic nez kustovnice
Ruj vlasatá, 1.8.2009
Dobry den mám stejný problem, měla jsem zlatou ruj a červenou u té zlaté mi zacli zasychat vršky listu, až uschla uplně, čekala jsem že na jaře obrazi, ale bohužel se nekonalo.A ted mám ten stejný problem i s tou červenou obávám se že to bude stejné... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 25.7.2009
Zdravím zahrádkáře, no, já zrovna u Čáslavi bydlím a u Starkla jsem často. Ale spíš pro inspiraci... Mrknu co se mi líbí a pak si to sjedu koupit do nedalekého, mnohem levnějšího zahradnictví na Bykáni. Co má Starkl docela dobré jsou pokojovky.... celý příspěvek >
Žloutnutí a zesychání listů melounu, 15.6.2009
také se mi to stalo ale myslím si že to bude spíše zimou
Honda GXV 160 4takt + rotavator?, 7.6.2009
Prosím poradí mi někdo, koupil jsem motor Honda GXV 160 4takt s převodovkou DSK316s a lištovou sekačkou. Potřebuji poradit co mám pořídit pro rotavatorování. Zdali se nechá rotavator Aky s převodovkou použít pod tento 4taktní motor? Nebo musím mít... celý příspěvek >
Hecht 132 - nazory, 31.5.2009
Díky za odpověd, poměr oleje se snažim dodržet, spíš rači o trošku víc oleje než ho zaběhnu, v návodu je psáno 50:1,ale rači o malounko víc.Kdo maže tak jede, moje heslo, olej používám Castrol 2T.
Hecht 132 - nazory, 31.5.2009
Dobrý den, tak sem koupil křovinořez Hecht 143,zatim sem s nim spokojenej, doufám že mi vydrží dlouho bez problému, jen po zahřátí má velkej volnoběh, ten se šteluje tim šroubkem co se do něj opírá táhlo plinu?
Kustovnice čínská, 26.5.2009
to je sice pravda ale nema cenu vynaset kustovnici do nebe zadny zazrak to neni a kdyz si nekdo zasadi treba obycejnou fazoli ma z toho taky radost a vysledek ma zaruceny a daleko drive navic je to hezka rostlina
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika