Příspěvky uživatele - 52.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Usychá nám meruňka, 3.5.2009
Půlka stromu nebude moniliový úžeh, ten ničí konce letorostů.  Podle mého názoru se jedná o ukázkový případ apoplexie neboli mrtvice meruněk. Bylo o ní popsáno hodně, stačí zadat do vyhledávače. Přesné příčiny nejsou známé, určitý vliv má... celý příspěvek >
Přemístění mraveniště, 28.4.2009
Pokud jsou to skutečně mravenci lesní, pak se jedná o zvláště chráněné živočichy a i k jejich přemístění je potřeba výjimka z režimu ochrany, o kterou je nutné požádat orgán OP. Ten by vám měl i doporučit odborníka, který přemístění mraveniště... celý příspěvek >
Postřik na plevel v bramborách, 26.4.2009
Nejlepší herbicid je lidský pot.
Jak postavit kurník pro slepice, 26.4.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, měla (snad i mám) doma příručku o drobných chovech drůbeže a králíků, ale nemůžu ji najít a název si nepamatuji. Byla tam podrobně popsána stavba a zařízení kurníku, samozřejmě v ideálních podmínkách, z něčeho se dalo jistě slevit, nicméně... celý příspěvek >
Meruňka - Baycor, 26.4.2009
No jo, já! To jsou věci.
Meruňka - Baycor, 23.4.2009
Moniliózou, kadeřavostí trpí pouze broskev. Navíc Baycor není na kadeřavost.
Meruňka - Baycor, 23.4.2009
Obávám se, že v nadšení z úspěchů chemie vám uniklo, o jakou chorobu, jaký strom a jaký postřik se jedná.
Jak opravit teleskopické nůžky Fiskars?, 21.4.2009
Pošlete prosím mailem tento dotaz přímo na office@fiskars.cz. Obratem dostanete potřebnou informaci včetně schématu montáže. Ing. Jan Růzha FISKARS
Čo sa jej mohlo stať, 20.4.2009
S dovolením se přidám, ačkoliv se v žádném případě nepovažuji za znalce, ale přesně takhle neduživě vypadalo moje letní průsvitné poté, co ho podkousali hryzci. AlenaD
Přerostlá levandule, 17.4.2009
Levanduli mám už víc jak deset let, stříhám ji hluboko do starého dřeva a viditelně jí to prospívá. Pokud vám uhynula, hledejte příčinu jinde.
Nemocná vajgelie?, 16.4.2009
Na vajgelii rozhodně není brzo, pokud tazatelka nebydlí někde na horách. I u mě, v 600 m nad mořem, už má malé lístečky. Ale na podzim zasazená může opravdu vyrašit později, určitě bych počkala. I ovocné stromky, sázené na jaře, mívají oproti... celý příspěvek >
Lesni mravenci, 12.4.2009
Ráda bych upozornila, že pokud se opravdu jedná o lesní mravence (o čemž dost pochybuji stejně jako o celém problému s ožíráním květů), pak patří mezi zvláště chráněné živočichy a k jejich likvidaci, o které se tu tak bezstarostně diskutuje,  je... celý příspěvek >
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 10.4.2009
Taky pěstuji česnek stále svůj a nemořený a je perfektní. Souhlasím s ostatními příspěvky a jenom bych dodala, že do záhonu před výsadbou zaryju kompost smíchaný s pískem a dřevěným popelem.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika